Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony CDX-L400X a Opel Vectra B

xslimpl 10 Sie 2006 10:08 1788 1
  • #1 10 Sie 2006 10:08
    xslimpl
    Poziom 9  

Witam kupiłem sobie radyjko Sony CDX-L400X, bez kostki wiec na studio24.prv.pl sciagnołem schemat do soniaka chociaz takiego dosownego tam nie ma i nie wiem czy jest dobry ale to pomijam, moim jednym porblemem jest to że radio traci pamieć po pewnym czasie, dodam ze załncza sie za stacyjka, ogolnie chcialbym miec tak jak w orginalnym radiu z Vectry B ze jak wyłącze kluczyk to radio gasnie ale i tak moge odpalić je bez kluczyka (CCR600), dodatkowo nie mam schematu do kostki swojej vectry wszystko musze odgadywac bo na studio24.prv.pl nie zgadza sie z moim :( a jescze zapytam co jest "tst" :)

0 1
  • #2 10 Sie 2006 12:38
    SlaweK
    Poziom 43  

W sumie łatwo sprawdzisz gdzie w aucie jest stały plus a gdzie po kluczyku prostą lampką probierczą lub zwykłą żaróweczką z przewodem. A kostka tego radia powinna być opisana na tej stronie. Potem jeszcze wypadało by sprawdzić ustawienie przełącznika logiki zapłonu jaki często się w Sony spotyka. Jedna uwaga, po przełączeniu tego przełącznika w radiu należy na chwilę odłączyć zasilanie radia by przełączenie zadziałało. Niektóre Sony miały kostki ISO ale w stosunku do Opla plusy były zamienione ze sobą i dawały taki właśnie efekt.

SławeK

0