Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki. Co sądzicie o takich głośnikach?

10 Sie 2006 13:50 759 3
 • Poziom 25  
  Dość ładnie wyglądają, moc może z 20 watt, także pod komputer wystarczy. Ten drugi zestaw ma dużą zaletę wpostaci panela regulacjj. Nie trzeba się schylać pod biurko, żeby ściszyć, chociaż sub ładny, to można postawić i na widoku.
  No i za 100 zł, to nie ma co się zastanawiać, bo to i tak sam plastik, niefirmienne itd.
  Zwykłe zestawy 5.1 pod komputer, niczym charakterystycznym się nie różnią.
 • Poziom 10  
  A czy dźwięk bedzie czysty nawet przy głośnej muzyce???
 • Poziom 25  
  Za 100 złotych zestaw 5.1?
  Chodzi Ci o to, czy jak podgłośnisz na full potencjometr , to czy będzie łupało w bloku tudzież w chacie? Te zestawy mają po 20 watów na wzmacniaczu razem na wszystkich kanałach, więc za dużo po tym się nie spodziewaj.
  Jak dasz za głośno, to może zacząć Ci pierdzieć subwoofer, którego głośnik będzie przesterowany. Wysokotonowce też będą pierdzieć, ale tego nie usłyszysz, bo bardziej usłyszysz subwoofer. Ale ogólnie do słuchania muzyki taki zestawik się nadaje. Sprawdzać ile fabryka dała nie radzę, bo to nie do tego służy, żeby wabić sąsiadów do drzwi, ale żeby posiedzieć przy kompie i słuchać co najwyżej trochę głośno. To nie zastąpi wieży.
  Za 100 zł na za dużo nie licz, ale jak grę dasz i włączysz dźwięk, dobrze ustawisz głośniki satelitarne i surround, to jakby dźwięk Cię otaczał. Tyle.