Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomocy przy wyborze pralki:)

emma24 11 Aug 2006 00:56 2225 2
    emma24
    Level 2  
    Witam! szukam niedużej pralki, ma służyć dwóm osobom, chyba starczy na 3,5- 4,5 kg, najlepiej energooszczędnej i żeby pobierała ok. 40 l wody, 800 obrotów mi starczy. Oczywiście ważna jest niewygórowana cena, a właściwie w miarę niska! Pralka mogłaby być ze "średniej półki" lub niższej ale dobra:) Polecano mi Amice, ale naczytałam się wielu postów o tym, że się szybko psuje i z serwisem problemy robią więc juz sama nie wiem:( Polar ma za to same na 5 i wiecej kg(a może tylko takie widziałam). Za to ktoś tu chwalił Elektroluxa i AEG ale z ich cenami jeszcze sie nie zapoznałam.
    Może ktoś z was wie jakie pralki z tej kategorii której szukam są najlepsze??

Ps. Co myślicie o pralce Siemens SIWAMAT XT 85 F family, mam taką używaną z Niemiec ale straaaasznie długie ma cykle prania i zżera mi duzo wody i prądu, zauważyłam bo wzrosły mi rachunki. Chce się jej pozbyć, ale może sie na niej nie znam bo instrukcji nigdy na oczy nie widziałam. A może ją jednak zostawić??W końcu to Siemens niemiecki.Nie wiem nawet ile ma lat, u mnie jest rok i sie nie psuje tylko te rachunki... Ale sie rozpisałam:D sorki, już kończę!Pozdrawiam:D