Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LISTA KANALOW, PHILIPS 6010 CYFRA +

11 Sie 2006 01:04 7228 9
  • Poziom 10  
    Witam, na nowy tuner 6010 wgrałem sobie nowego softa 6,31, panel, liste kanalow w FLASHU 1x3. Wszytko wporzadku, tylko ze jak podpinam tuner w miejsce starego (tez philips 6010) i podpinam moja karte (leganla CYFRA)do tego nowego Philipsa to wyskakuje INSTALOWANIE, wybor satelity i lista kanalow do sciagniecia z satelity. Wydaje mi sie ze robilem wszystko dobrze... WCZYTYWALY sie kanaly do konca, a potem PYK i RAI UNO itp... ogolnie wloska telewizja satelitarna.... O CO CHODZI ?????? Moze ktos by mi napisal co trzeba zrobic aby wszstko bylo OK, tzn. kanaly.

ps, jestem w trakcie montowania SPLITTERA w domu i stad te 2 tunery.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Wyczyściłeś flasha przed wgraniem softu?
    Parametry wgrywania były prawidłowe ?

PS
    Po wgraniu softa i list masz mieć wszystko od razu gotowe i nie trzeba wyszukiwać tunerem nowych programów.
  • Poziom 10  
    Wszystko wgrałem jak należy... liste flash 1x3_lat najnowszą jaka byla. Jezeli wgrywam jakies inne np. w DSXEdit to mam za kazdym razem zupełnie inne kanały niz te co mam w starym tunerze z leganą cyfrą + czyli - 18 - HBO, -19- HBO2 .... itp... A tak jak podłączyłem nowy TUNER do cyfry to instalacja byla i wczytywal sam te kanaly co chcialem aby byly... tylko ze cos sie nie zapisalo i RAI UNO.... i reszta badziewa była.
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Mozliwe że sciaga ci kanały z nieba. Spróbuj zmienic parametry kanału podstawowego
  • Poziom 10  
    Nie rozumiem.... ?? Jakie parametry i gdzie zmienic ??
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    mam nadzieje, ze dasz sobie z tym rade :D

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    juz wszystko spoko, wgrałem sobie orgyginalny soft 05;02 bez kanalow, podpiolem do satki i wszytko sie elegancko sciagnelo jak chcialem :) dziekuje bardzo za pomoc, ale juz po problemie :D:D:D

Pozdrawiam wszytkich.
  • Poziom 12  
    następnym razem wgraj liste do eproma,ta we fleshu jest listą dodatkową.Nie majac listy eprom tuner będzie ją sciągał z nieba.
  • Poziom 10  
    Powinieneś wgrać liste i soft najlepiej z portalu dvhk popatrz na parametry wgrania