Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z sformatowanie karty pamieci

chicago 11 Sie 2006 13:30 3102 4
  • #1 11 Sie 2006 13:30
    chicago
    Poziom 2  

zepsułem format karty pamięci, mam ją obecnie w FAT. Telefon mi jej nie czyta, ciągle krzyczy, że karta nie jest sformatowana, ale nie potrafi tego zrobić, wyskakuje kominikat: "opecja się nie powiodła". jak to uporzadkować?

0 4
  • #2 11 Sie 2006 18:05
    Khazar
    Poziom 13  

chicago napisał:
    zepsułem format karty pamięci, mam ją obecnie w FAT. Telefon mi jej nie czyta, ciągle krzyczy, że karta nie jest sformatowana, ale nie potrafi tego zrobić, wyskakuje kominikat: "opecja się nie powiodła". jak to uporzadkować?
    Jakiego masz tela? Jeżeli posiadasz czytnik kart pamięci spróbój sformatować kartę przez Windowsa.

0
  • #4 12 Sie 2006 23:47
    chicago
    Poziom 2  

Mam Nokie 6280. próbowałem wielokrotnie formatować przez Wina,ae nadal telefon jej nie widzi. Próbowałem tym programem, ale coś się zwisza. Nie wiem czy ma to wpływ,ale mamkarte SD a nie MMC

0
  • #5 18 Sie 2006 22:20
    Khazar
    Poziom 13  

Miałem kartę 1gb mmc mobile dv, był z nią podobny problem, nawet z czytnika niczym nie szło jej reanimować do działania. Gdy poszedłem do serwisu okazała się po prostu uszkodzona, więc jeżeli masz gwarancję jakąś to możesz iść ją zareklamować. Pozdrawiam

0