Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

c65 i niegasnące podświetlanie klawiatury

12 Sie 2006 12:32 741 4
  • Poziom 11  
    Witam!
    Od ok 2 dni przy moim siemensie c65 klawiatura nie gaśnie. Tak nagle, nosiłem go na smyczy rozładował się i po naładowaniu patrze a klawiatura świeci się cały czas od momentu wciśnięcia czerwonej słuchawki. Jeżeli telefonik wyłącze, klawiatura też gaśnie, ale zaraz po naciśnięciu czerwonej słuchawki zaświeca się i tak do wyłączenia. Przegrywałem soft i wrzucałem inny układ z przyciskami (ten na którym są diody), ale nadal to samo. Niedokręciłem dwóch śrubek żeby poprzez niedociśnięcie membranki nieświeciły (tylko jak pisze to świecą bo się dociska) ale i tak zużycie baterii znacznie wzrosło i tel po ok 12h praktycznie nieużywania pada. Wie ktoś co z tym zrobić? Prosze o pomoc.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 11  
    nikt nie ma pojęcia co jest grane?
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 13  
    Widocznie caly czas dochodzi sygnal zapalajacy diody. Moze byl troche zawilgocony i jest zwarcie pod prockiem? Daj troche pasty i podgrzej.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    najpierw pozadne kompanie a pozniej podlej dobrze fluxem czyli topnikiem procesor podgrzej a jak nie pomoze to dalej podlej dialog i flesha i powinno pomoc

pozdrawiam
  • Poziom 11  
    sprubuje go wygrzać suszarką i zobaczymy co będzie. Jak to niezadziała to udam się do servisu ;) dzieki za pomoc

pozdro