Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Power-Booster CV 5001 PILOT: wzmacniacz 250W

12 Sie 2006 15:10 1538 7
  • Poziom 15  
    Witam.
    Jest to " Power-Booster CV 5001 PILOT" tyle odczytałem z obudowy.
    Po podłączeniu 12V -brak poboru prądu. Przycisk RMT należy dać do minusa czy do plusa. Dawałem początkowo do minusa i nic .Wychodzi, że
    jest tam przetwornica, która jest martwa. Tranzystory na miernik raczej dobre. Jak do tego podejść?
  • Poziom 14  
    Witam
    Na jakich tranzystorach jest ta przetwornica?
    Jeśli zastosowano w niej układ modulatora PWM tl 494 t sprawdź (oczywiście po włączeniu) czy na pinach 9 i 10 występuje przebieg prostokątny.
    Czy za przetwornicą są jakieś bufory? Jeśli tak to jakie?
  • Poziom 15  
    Witam po przerwie.
    Przetwornica jest na SG3525A (16-nóż.) i 4 x IRFZ24. Natomiast wzmacniacz na 4 x TIP2955.
  • Spec od GSM
    sprawdz tranzystor w sterowaniu RMT
  • Poziom 15  
    Powracam do tematu po przerwie. Sprawdziłem wszystkie tranzystory w okolicy sterowania RMT i na miernik są dobre.
    Siedzi tam scalak C1237HA - wychodzi że to sterowanie posrednio idzie na niego. Co to za układ?
  • Poziom 21  
    to jest układ zabezpieczający końcówki i głośniki ,może ewentualnie być tak że on blokuje przetwornicę ,sprawdż tranzystory w końcówce.ale generalnie to on nie ma wspólnego z wlączaniem
    Załączniki:
  • Poziom 21  
    to jest układ zabezpieczający końcówki i głośniki ,może ewentualnie być tak że on blokuje przetwornicę ,sprawdż tranzystory w końcówce.ale generalnie to on nie ma wspólnego z wlączaniem
    Załączniki: