Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawigacja CONNECT NAV Fiat Stilo

sebadw 13 Aug 2006 19:30 6793 5
 • #1
  sebadw
  Level 10  
  Witam serdecznie. Czy ktoś orientuje się gdzie mogę zdiagnozować lub (lub jeśli będzie taka potrzeba) ewentualnie dać naprawić w\w nawigację. Obiawem jest wyswietlanie komunikatu CONNECT 192.Za pomoc serdecznie dziękuję.
 • #2
  SlaweK
  Level 43  
  Myślę że najlepszy będzie na początek serwis autoryzowany Fiata pod warunkiem że elektronik w nim nie spał akurat na tym kursie, wtedy należy poszukać podobnego serwisu w innym mieście.

  SławeK
 • #3
  djlj24
  Car audio specialist
  Ja właśnie mam do walki nawigację z Fiata Punto, którą ktoś próbował zlogować do autka z CANem nie patrząc jakie ma podłączenia. I się dopiero narobiło. Dlatego z serwisem ostrożnie - najpierw zapytać czy wiedzą co robią a potem niech dopiero robią.
 • #4
  adams
  Level 24  
  Tak na moje oko to radio nie jest uszkodzone, zachowuje się jak najbardziej normlnie, mówi: nazywam się Conect 192, a jest zablokowane lub nie ma połączenia z CAN-em auta.
 • #5
  djlj24
  Car audio specialist
  I teraz nasuwa się pytanie czy radio jest odpalone na stole czy tak nagle stało się gdy sobie grało w autku.
 • #6
  sebadw
  Level 10  
  Nawigacja zachowuje się tak samo w autku jak i na stole. Ciągle jest ten sam komunikat. Podłączenie do sieci CAN jest prawidłowe. Wiem bo było to sprawdzane na komputerze w serwisie i nawigacja to była przez komputer rozpoznawana.