Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative Inspire T6060 5.1 BOX (1x22W/1x18W/4x8W)

De7oxik 13 Aug 2006 23:18 2770 3
    De7oxik
    Level 11  
    Witam, mam problem z wymienionymi w tytule głośnikami, a dokładniej z pilotem, coś się w stało, na początku głośniki się wyłączały po pewnym czasie grania a teraz nie działają, problem jest z pilotem bo podłączałem pilot z innego zestawu. Na gwarancję nie mogę wysłać bo go rozkręcałem, wie ktoś może gdzie można dokupić taki pilot, albo jakie w nim potencjometry siedzą bo nic na nich nie pisze.
    Z góry dziękuje. Pozdrawiam
    skiba220v
    Level 15  
    sprawdz czy kabel nigdzie sie nnie przetarl i nie pekl. Sprawdz tez styki. Potencjometr to raczej nie padl.
    elektryk18074
    Level 11  
    Witam. Wydaję mi się ze wylutowywanie potencjometru jest tu zbędne, mam te głośniki 3 lata i miałem identyczny problem. Spiryt załatwił sprawę;D Tylko na jak długo? Śmigają już 2 miechy po tym jak przeczyściłem potencjometr...
    sp3vzf
    Level 11  
    Proponuje byś kolego sprawdził przejścia... ja naprawiałem taki zestaw i tam przechodzi zasilanie do głośników na wzmacniacz, wiem jedno producent nie zadbał o prawidłowy przekrój kabelka i on pada... ja wymieniłem kabelek troszkę zabawy - rozcinałem kabel przy wtyczce i potem zalałem gorącym klejem z glue gun-u i po kłopocie...

3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.
    Kolega mam nadzieję że nieumyślnie zabiera głos w dyskusji martwej od 6 lat?
    Następne takie "niedopatrzenie" będzie karane.
    (dj-MatyAS)