Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Akumulatorki AA do aparatu Nikon Coolpix L4.

14 Sie 2006 20:05 1499 5
  • Poziom 21  
    Witam!

Kupilem sobie cyfrowke i musze kupic do niej jakies akumulatory(AA) tylko jakiej firmy? Myslalem nad Duracell`ami, GP, Energizer. I jaka pojemnosc?

Cena- do 50zl za 4szt (chyba wystarczy...)
    Aparat- Nikon Coolpix L4

z gory dzieki za odpowiedz...
  • Poziom 23  
    Ja kupiłem niedawno GP 2700 (2600 mA) i na razie nieźle śmigają. :D

Marek Jaglarz
  • Poziom 21  
    Zakladajac ze kupil bym te GP to czy moge je narazie ladowac ladowarka impulsowa DC 1.2V 200mA (jakis wynalazek z allegro...). Czy nic sie nie stanie akumulatorkom?

A za ok miesiac kupil bym jakas sensowna ladowarke do nich....
  • Poziom 39  
    Do lampy błyskowej używam kompletów po 4szt. akumulatorków Energizer 2500mAh, a jak wiadomo w takim sprzęcie nie mają łatwego życia. Koszt na alledrogo to około 7zł/szt.
    Na akumulatorkach i porządnej ładowarce, podobnie jak na kartach pamięci, nie warto oszczędzać - gdyż na takich oszczędnościach w ostatecznym rozrachunku się przepłaca...
  • Moderator
    Witam,
    Podpinam się pod temat, nie chcąc zakładać nowego, praktycznie o tym samym. Kupiłem akumulatorki GP jako zapas do mojego Sony DSC-P92. Po załadowaniu ładowarką będącą wyposażeniem aparatu można wykonać 1 - 2 zdjęcia i koniec. Dopiero powtórne naładowanie akumulatorków GP daje możliwość normalnej pracy z nimi.
    Czy używacie akumulatorów GP? Czy takie zjawisko występuje tylko na początku ich używania, czy też " ten typ tak ma" ?