Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw głośnomówiący Nokia CK-1W - Problem

15 Sie 2006 16:35 12663 7
  • Poziom 2  
    Zakupiłem samochód z zestawem głośnomówiącym Nokia CK-1W. Niestety nie udaje mi się połączyć z nim za pośrednictwem telefonu Nokia 6230. Nie pomaga restartowanie zestawu przy pomocy przycisku zdalnego sterowania, nawet wypięcie i ponowne wpięcie przewodów do centralki.
    Za każdym razem po połączeniu się telefonu z zestawem musze wprowadzić kod którego niestety nie znam. Prawdopodobnie poprzedni właściciel ustawił sobie jakiś a z uwagi na fakt iż jest to samochód sprowadzony z niemiec nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem.

Wprowadziłem już masę kodów od standardowych (0000,1111,12345 itp) do bardziej złożonych i nic.

Czy istnieje jeszcze jakaś możliwość połączenia się z tym zestawem? Przy dłuższym przytrzymaniu przycisku dioda zdalnego sterowania mruga 7 razy wtdaje 2 piknięcia które niby oznaczają restartowanie zestawu ale przy ponownej próbie połączenia nadal wyskakuje prośba o hasło.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
  • Poziom 2  
    Cześć,

Napisałem przecież że żadne kody nie pomagają, nawet te najprostrze. To znaczy żę poprzedni właściciel ustawił swój.

Nawet gdybym miał tą kartę to co ona by mi dała jak standardowy kod na niej to "0000" który nie działa.

Jak widzisz lipa, szukam innego sposobu na sparowanie telefonu z zestawem.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    a ja starałem się Ci wytłumacz że indywidualny kod dla tego urządzenia znajduje się na karcie która zapewne posiada (albo i nie) pierwszy właściciel. używałem kiedyś Nokia 616 i ten zestaw na wyswietlaczu pokazywał za każdym razem indywidualny kod (chyba ok. 20 cyfr). nie ma z tym nic wspólnego w tym przypadku kod 0000.
    CK-1W ma stały kod który musisz wpisać w telefonie aby się połaczyć (a jest on podany na w/w karcie).
    Być może szczegółowych informacji może Ci udzielić dział pomocy technicznej NOKIA. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Niestety nie mam i napewno nie zdobędę tej karty. Podałem "0000" bo szukając informacji na ten temat gdzieś w sieci znalazłem info że właśnie taki jest standardowy na karcie. Jeżeli faktycznie za każdym razem ustalany jest indywidualny to jest kicha.

Wysłałem maila z oficjalnej strony Nokii do działu pomocy to odpisali mi żebym kontaktował się bezpośrednio z najbliższym punktem serwisowym Nokia :). Tak pomogli że hej, tyle chociaż że szybko odpisali, pewnie dlatego że nie musieli rozwiązywać problemu.

Dzięki za pomoc, ale jak widzisz chyba nic nie zdziałam, liczyłem że po dobraniu się do centralki coś uda mi się zmajstrować ale też nic z tego. Chyba czeka mnie wizyta w punkcie serwisowym :(
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam!
    Tez miałem problem z tym zestawem i haslem do niego, zadzwoniłem do nokii i tam miła pani powiedziała mi ze kodem sa ostatnie 4 cyfry pod kodem kreskowym produktu.
    Pzdr.

ps. Wiem ze temat ma juz rok, ale moze sie przyda innym ...
  • Poziom 11  
    pod kodem kreskowym znajdujacym sie na centralce pozdr