Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung E530 i ładowanie. Nie działa na innych ładowarkach.

16 Sie 2006 16:58 2041 8
  • Poziom 20  
    Witam,

Mam problem z ładowaniem tego tel (samsung E530). Orginalną ładowarką wszystko jest ok, ale niestety innymi (niby tez Samsung, ale bez diody) nie dziala! Nie wiem czy to wina telefonu, może jakieś zabezpieczenie przed nieorginalnymi, czy coś... Miał ktoś styczność z tym tel i z NIEorginalną ładowarką?

Z góry dzieki.

Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Witam

A czy napicie na wyjsciu z ladowarki jest takie same jak podano na obudowie
  • Poziom 20  
    tak! wszsytko jest to samo (przynajmniej tak pisze na ladowarce)... probowalem w roznych sklepach roznymi ladowarkami i nic... jutro bede mial orginalna..zoabcze jak bedzie.

PS.po co robia takie ladowarki ktore nie dzialają??
  • Poziom 26  
    Na to pytanie niemogę Ci odpowiedzieć ale jakby nie było to to trochę dziwne że taka ładowarka nie działa.
  • Poziom 20  
    Ja tez sie zdziwilem... Zobaczymy jutro jak bede mial orginalna z diodą...
  • Poziom 20  
    Orginalna ładowarka dziala prawidlowo bez zadnych zastrzezen!

Dobra rada dla innych, którzy mają ten tel i chcą kupować łądowarke - kupujcie orginały z DIODĄ!!!
  • Poziom 13  
    do tych modeli włsnie samsunga muszą być odpowiednie ładowarki Niewiem czy zauważuliscie ze telefon po ppodłaczeniu łądowareczki nie okazuje iż ładuje sie a proces ładowania trfa cos tam nakombinowali w tej ładowarce ze tylko ta go łąduje czyli orginał

pozdro
  • Poziom 15  
    czy ktos moze napisac jak wyglada stopien zaawansowania procesu ladowania skad bede wiedzial w jakim stopniu naladowana jest bateria skoro ladowanie nie jest pokazywane? czy tylko sygnalizacja LED w zlaczu ladowarki ?
  • Poziom 20  
    tylko LED, no i oczywiscie na telefonie sa 3kreski. Ale zauwazylemz e po 15 min aldowania juz sa 3 kreski, wiec nie mozna na to patrzec.