Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabel Euro na S-video. Schemat. Przesyłanie obrazu na PC.

17 Sie 2006 00:00 2913 5
  • Poziom 21  
    Witam!
    Nie wiem czy można pytać o schemat kabla, więc zapytam bo będe jutro kombinował :) Euro na S-video , jest tego duzo na internecie ale co schemat to dziwniejszy i nie na temat, kupiłem kabel i wogóle nie działa, chciałbym przesłać obraz z wideo na komputer.
    Pozdrawiam.
    Moderowany przez TONI_2003:

Przeniesiono z Audio!

• Poziom 41  
    a komputer ma Vivo?? jaka karta graficzna?
  • Poziom 21  
    to nie jest grafika tylko karta telewizyjna, kupiona wczoraj, grafika to 6600 asus.
  • Poziom 12  
    Jeśli chodzi o kabel SCART-S-Video to dostępne przejściówki oferują tylko przekazywanie sygnału z S-Video do SCART. W załączniku jest dokładny opis wyprowadzeń S-video i Scart. Według niego trzeba połączyć pin 3 wtyczki S-video z pinem 20 scart, pin 4 z 15,a piny 1i2 z 21 czyli ekranem wtyczki.
  • Poziom 21  
    Wszystko prawie dobrze, tylko bardzo zle. Bo tak polaczone nie dziala wogole, ja nie chce przeslac sygnalu z pc do tv tylko na odwrot, wg mnie to pin 1,2 z s-video do 19 , no i gnd, audio do euro 1,3.
    Mam obraz tylko czarno-bialy, czytalem duzo na ten temat na stronkach i dodaja jakies kondensatory pod 1,2 s-video , tylko one nic nie daja?.
    Prosze o pomoc.

juz mam , kondensatory musza byc, ja dalem 40uF, moze jeszcze zmienie na inne...
  • Poziom 13  
    A próbowales kupić pełne Euro? z wejściami i wyjściami? ja mam u siebie cos takiego i działa... jedyną wadą jest to że dźwięk z widea nie idzie na telewizor tylko na głosniki od komputera... no chyba ze nie masz telewizora podłączonego do tego sprzętu więc nie widzę problemu... u mnie wszystko działa... a cena takiego Euro to od 5- 10 zl...