Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AUDI CONCERT + wzmacniacz BOSE AMP 3510 C5

17 Aug 2006 07:51 3478 2
  • Level 14  
    Witam,
    Mam w A6 taki zestaw jak w opisie. Po załączeniu na wyświetlaczu pojawia sie napis BOSE ale calość milczy jak grób. Nie wiem co padło radio czy wzmacniacz. Po załączeniu radyjka słychać kliknięcie przekaźnika we wzmacniaczu. Do wzmacniacza dostała się woda o czym świadczą zielone naloty na wyprowadzeniach niektórych elementów.
    Po prostu wyleciała szybka w przestrzeni bagaźnika i pechowo lała się woda dokładnie na wzmacniacz. Ale wiem że jest solidnie zabezpieczony zwarciowo, nie powiniem przejść. Aczkolwiek :?:

Proszę o wskazówki jak sprawdzić zestaw ?

pzdr RysiekJ
  • Level 21  
    pytanie samo w sobie zawiera odpowiedż! po prostu musisz to rozebrać wyczyścić, sprawdzić ,połączenia, przelotki itp.miałem kiedyś przypadek w a6 że wyciągnąłem i włożyłem wtykę ze wzmacniacza bose i zagadał właśnie z powodu nalotów
  • Level 14  
    Witaj,
    No stary nie miej mnie za taką ciul.... to juz dawno zrobiłem. To sprawa czysto elektroniczna. Ale już zrobiłem schemat od układu posługując się ELSĄ oraz przedmiotowym wzmacniaczem. więc myślę że to sam sprawdzę. Jestem elektronikiem amatorem.
    pzdr RysiekJ

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2923561#2923561