Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szron w lodówce Total No Frost- Whirlpool ARC 8140

17 Sie 2006 13:41 8820 9
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam pewne wątpliwości co do nowo zakupionej lodówki Whirlpool ARC 8140.
    Lodówka ma system Total No Frost, jednak w komorze zamrażarki półki są zaszronione. Widać też trochę szronu w lodówce. Z tego co wyszukałem, chyba nie jest to normalny objaw.
  • Specjalista AGD
    sprawdz wyłącznik swiatła czy drzwi go wyłączają :!:

albo wezwij serwis niech sprawdzi :cry::cry::cry:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    W tym wypadku to odszranianie raczej nie działa. Zamrażarka jest cały czas zamarznięta i nawet nie jest to zwykła, cienka mgiełka szronu tylko cienka warstwa lodu.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    W takim razie ma jeszcze sporą szansę. Została przywieziona i uruchomiona wczoraj koło 17.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeszcze z ciekawości spytam jak u Was się otwierają drzwi zamrażarki bo o ile drzwi komory lodówki praktycznie nie da się u mnie otworzyć raz po raz, to drzwi zamrażarki jestem w stanie otwierać jednym palcem.
    Dlatego mam wrażenie, że wina za takie mocne szronienie może leżeć po
    stronie uszczelki w drzwiach.

Moderowany przez skryn:

Wiadomości scaliłem.

• Specjalista AGD
    DRS napisał:

Jeszcze z ciekawości spytam jak u Was się otwierają drzwi zamrażarki bo o ile drzwi komory lodówki praktycznie nie da się u mnie otworzyć raz po raz, to drzwi zamrażarki jestem w stanie otwierać jednym palcem.
    Dlatego mam wrażenie, że wina za takie mocne szronienie może leżeć po
    stronie uszczelki w drzwiach.

To, czy przylega uszczelka, widać gołym okiem, więc sprawdż :!:
  • Poziom 10  
    Wizualnie nie jest to takie proste do sprawdzenia.
    Niby na oko jest wszystko OK, ale w zamrażarce nie wytwarza się takie podciśnienie jak w lodówce.
    Praktycznie moje 5 letnie dziecko może raz po raz otwierać drzwi zamrażarki a żeby otworzyć drzwi lodówki trzeba chwilę odczekać albo użyć sporo siły.
  • Poziom 10  
    Sprawa jest już załatwiona. Lodówka będzie wymieniona na nową.