Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak zmienić menu na Polskie w schneider tv9?

Jezior2000 17 Aug 2006 20:03 1592 6
    Jezior2000
    Level 17  
    Witam wszystkich. Mam taki tv przywieziony z niemiec i nie ma w nim Polskiego menu. Dodam że jest bardzo popularny z tego względu klient zadał mi pytanie czy mogę w nim to zrobić. Widziałem tam cały system cyfrówki czyli Procesor smd jakiś ST... ,Eprom lub flash w podstawce plcc i jakaś pamięc na stojącej płytce podejżewam że jakaś podręczna czy cóś no i jeszcze oczywiście eeprom 24c32. Pytanie jest takie czy wystarczyłoby zamienić eprom na takiego z polskim menu?. Osobiście nie spotkałem się z tv9 z polskim menu ale ktoś na forum napisał że ma taki tv. Proszę o potwierdzenie jeśli ktoś miał taki w rzeczywistości, przypomne że może być pod nazwą medion tevion lifetec itd. No i prośba moja o podrzucenie takiego wsadu z polskim menu jeśli istnieje. Z góry dzięki .
    Jezior2000
    Level 17  
    Mój telewizor to tevion tam jest chasis tv9.6. Czy jest taka możliwość?
    _bronek_
    Level 11  
    Zależy czy jest tam taka opcja
    Jezior2000
    Level 17  
    Myślałem że nie muszę pisać że w tym tv nie ma opcji zmiany języka na polski. Chodzi mi konkretnie o to że w pamięci nie ma danych które odpowiadałyby za polskie menu i zamierzam je tam podmienić tylko nie wiem gdzie je zapisać i skąd je wziąść. Ten tv jest mój i i mogę eksperymentować również z pamięciami od innego modelu np od schneidera tv9 z polskim menu jeśli ktoś ma.
    metal60
    Level 22  
    Nigdy nie widzialem tego chasis z polskim menu.
    Jezior2000
    Level 17  
    Dzięki to chyba racja że niemcy nie przewidzieli tego że chassis tv9 pójdzie bardziej na Polske. Dzieki za zainteresowanie