Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung SGH-x200 - kabelek

DassemUltor 18 Aug 2006 01:11 1735 1
    DassemUltor
    Level 10  
    Witam,

Na wstępie zaznaczę, że wiem iż się powtarzam, to już było w mniejszym lub większym stopniu i tylko denerwuję ludzi - przepraszam ;)

A teraz troche ponudzę bo mam dość siedzenia nad czymś takim przez pół nocy w poszukiwaniu rozwiązanań po forach ;P
    Nie pisałbym tutaj o takiej bzdurze ale wszystkie tematy na ten temat kręcą się w kólko i nie dają żadnego rozwiązania które by mi pomogło (chyba, że coś pominąłem), widze tylko różne wersje sterowników USB-COM, różną kolejność instalacji i różne programy do obsługi, a tu już chyba wyczerpałem limit kombinacji.

Otóż mam Samsunga X200 i kabel do niego (TopLine na USB). Sterowniki instalowane w różnych wersjach, z kablem, bez kabla, z telefonem, bez telefonu, z restartem i bez. Nieważne co zrobię i tak nie wyskakuje dodatkowy port USB->COM. Dodanie ręczne go nic nie daje bo wyskakuje, że "nie można go włączyć" - jakby wogóle bylo co włączać...
    Podpięcie telefonu przy zainstalowanych sterach i którymś z już kilku wypróbowanych programów do obsługi (samsunga, mobtime etc.) kończy się wykryciem nieznanego urządzenia lub wykryciem...niczego.

Teraz pytanie: Czy ktoś ma jakiś cudowny pomysł na który nie trafiłem żeby uruchomić to badziewie? Mam dziwne wrażenie, że ten kabel jest najnormalniej w świecie gdzieś przełamany - musiałbym być chyba niezłym szczęśliwcem - albo windows uparł się że nie wie co podpinam, a nie bardzo wiem jak go tego oduczyć ;)

Dzięki za wszelką pomoc...

Pozdrawiam

Czaroo
    NOKTEL
    Level 27  
    gdzie kupiłes ten kabel? odezwij sie na gg
    pozdrawiam
    noktel