Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny Reloop RSP 30. Czy warto je kupić?

alfons1 18 Aug 2006 10:32 1640 7
    Pixelmen
    Level 23  
    Poszukaj, było juz o tych kolumnach i z tego co pamietam nic dobrego. Za ta cene sa lepsze rzeczy, najlepszym rozwiązaniem było by sklepanie kolumn samemu (jeśli masz chec pobawic sie w stolarza itp)
    Wogóle napisz po co Ci te kolumny, gdzie chcesz ich uzywac i czym bedziesz napedzac...

pozdrawiam
    alfons1
    Level 10  
    Chcę napędzać powermixerem 80W. Chciałbym nagłaśniać imprezki od 40-60 m2. Nie umiem zbudować kolumny. Nie mam pojęcia co z czym połączyć, od czego zacząć. Lepsze rzeczy czyli jakie?????POZDROWIENIA
    Pixelmen
    Level 23  
    40-60m2 to nie duzo...powiedz ile masz kasy na kolumny (bo rozumiem ze tylko kolumnCi brakuje?)
    No chyba, że planujesz nabyc mixer, lub jakies cd...
    alfons1
    Level 10  
    NA JEDNą KOLUMNę OD400 - 700 Zł.bRAKUJA MI TYLKO KOLUMNY.
    Pixelmen
    Level 23  
    Jesli rzeczywiście budżet jakim dysponujesz jest taki, a konstrukcja wlasna odpada to zainteresuj sie wtórnie tymi reloopami rsp 30... no chyba że starczą ci np TON 200 lub zeusy tonsila (w koncu powierzchnia nie jest duza)

P.S. Nastepna rzecza po zakupie kolumn powinna byc zmiana tego powermixera na cos mocniejszego, ponieważ kolumny to połowa sukcesu, a dobry ich napęd to druga sprawa...

pozdrawiam
    alfons1
    Level 10  
    Czy dał bym radę zrobić sam kolumny, skoro nigdy jeszcze tego nie robiłem.??
    Pixelmen
    Level 23  
    Dla chcącego nic trudnego, jeśli masz dwie lewe rece to skombinuj jakies obudowy (kup, albo niech ci zrobia u stolarza) reszte powinienes zrobic sam bez wiekszych problemów.
    Wejdź na dział DIY, jest tam sporo konstrukcji, które moga Ci pomóc.

pozdrawiam