Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot seo. Zgubiony pilot do alarmu. Ma ktoś używanego lub nowego?

18 Sie 2006 23:23 3470 7
  • Poziom 31  
    Koledzy mam kłopot
    Znajomy zgubił jedynego pilota od alarmu,(razem z kluczykami).
    Cena nowego to 80 zł, trochę dużo.
    Alarm to seo , ale nie wiem dokładnie jaki, czarna obudowa, kable wychodzą z jednej przelotki w obudowie.
    Może ma ktoś coś używanego, albo w nowe DOBREJ cenie??
    Jakby to był po prostu klient to bym go skasował i już , ale temu gościowi muszę pomóc.
  • Poziom 33  
    Tylko jaki SEO?Było kilka rodzai pilotów.Miał dwa czy jeden przycisk?Nowy czy stary ten alarm?A pilota znajdziesz na www.conda.pl Myślę,że koszt nie powinien przekroczyć 40-50 zł.

Dodano po 3 [minuty]:

Jak kable są wszystkie czarne to będzie Dolphin lub Symphony ale to jeden pilot.Tzw. nerka.Taki szary.Jak alarm ma przewód awaryjny to na bank ten pilot.A kosztuje chyba coś około 35 zł.
  • Poziom 31  
    no pilot faktycznie SZARA NERKA z dwoma przyciskami, jeden taki trójkątny, a kable wszystkie czarne, narazie zmostkuje gościowi blokade, ale pilota i tak trzeba zrobić, bo szkoda systemu.
    Tylko właśnie nie wiem jak zlokalizować ten awaryjny, wszystkie są czarne, nawet nie wiem który jest od blokady.
    A na www.conda.pl niestety nie mogę znaleźć pilotów.
  • Poziom 33  
    Nie ma pilotów w oficjalnej ofercie.zadzwoń do gościa i pogadaj z nim.Powinien to załatwić bo to stary pilot i może być troszkę kłopotu ale pewnie da radę.A co do kabla awaryjnego to powinien być zwinięty i powinna być na nim naklejka 'Przewód awaryjny'.Jak go nie zlokalizujesz na zewnątrz to będziesz musiał otworzyć centralę.A co do przewodów od blokady to mają większą średnicę czyli po prostu są grubsze.
  • Poziom 31  
    Piloty zamówione, dzięki
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    A gdzie?Udało się tam gdzie pisałem?
  • Poziom 31  
    :) przy okazji nawiązałem współprace z wydaje się pożądna firmą.
    Jeszcze raz dzięki.
    Widać było że gość klei baze :)
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    A widzisz.Ja byle kogo nie polecam.