Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 323F (BA) 96r. - czy jest siłownik w dzwiach kierowcy?

19 Sie 2006 11:29 1668 2
  • Poziom 15  
    Witam, niedawno założyłem sobie alarm i chciałbym go teraz podłączyć do centralnego zamka w samochodzie. Jest tylko jedno pytanie. Nie wiem czy w dzwiach kierowcy jest zamontowany siłownik... Opisze moze dzialanie zamka i moze ktos sie wypowie... Wiec jak zamykam od strony kierowcy, to sie zamykaja wszystkie dzwi. jak zamykam od strony pasazera, to tylko dzwi pasazera sie zamykaja. Jak zamykam od srodka drzwi kierowcy to zamyakaja sie wszystkie. Jezeli zamykam od srodka, a ktores drzwi sa otwarte, to dzwi sie zamykaja i pochwili otwieraja a cypek w drzwiach kierowcy wraca do polozenia otwartego. Chyba wiadomo mniej wiecej o co chodzi. Czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia czy jest silownik bez zdejmowania tapicerki?
  • Poziom 32  
    Michał__21 napisał:
    . Jezeli zamykam od srodka, a ktores drzwi sa otwarte, to dzwi sie zamykaja i pochwili otwieraja a cypek w drzwiach kierowcy wraca do polozenia otwartego. ?

sam sobie odpowiedziałeś (coś go musi dżwignać)
  • Poziom 15  
    No niby tak, tyle ze w tym modelu praktycznie nie byl montowaly silownik w dzwiach kierowcy tylko przekaznik chyba :-) Chyba szczesciarz ze mnie... ;-)

PS: To jest takie amykanie z boku, nie wciska sie nic z gory :-) No ale faktycznie cos musi to wypchnac z powrotem, a podczas zamykania na poczatku czuc lekki opor, ktory potem znika.