Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo 28G2ST wsad pamieci

19 Sie 2006 20:51 999 3
  • Poziom 15  
    W/w tv uszkodzila sie pamiec jest to chasiss CP775,zapakowalem pamiec od chasiss CP775 jednak mam dziwne terkotania na foni miedzy glosnikami moze ktos z kolegow ma orginalny wsad do tego tv
  • Spec od TV
    w tych tv zakłada się czystą, nową, porządną pamięć, i ma się święty spokuj z dziwnymi usterkami przywleczonymi ze "wsadów", pozdrawiam

Dodano po 9 [minuty]:

jak nie pomoże założenie nowej pamięci to kondki przy MSP do sprawdzenia, kupe roboty, były serie w których standartowo należało znieniać część kondków na "lepszej jakości", takie "wytyczne" dostawałem od "skośnookich"
  • Poziom 15  
    Witam,czysta pamiec niewiele wniosla do tematu poniewaz obraz byl za waski i brak bylo geometrii czyli ii tak potrzebny jest pilot serwisowy lub MAK,zdobylem oryginalny wsad do pamieci i jest ok przynajmniej tv pracuje z prawidlowymi parametrami, na foni zero terkotania miedzy glosnikami, wsad wysylam na elektrode.Temat uwazam za zamkniety
  • Spec od TV
    to fakt, pilot jest ważny, czasami zapominam że nie wszyscy dysponują tymi pilotami, dla mnie nie problem bo mam go pod reką, pozdrawiam