Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

subwoofer najlepiej w systemie bandpass, jak wykonac?

Kukiz18 21 Aug 2006 12:18 1449 0
    Kukiz18
    Level 21  
    witam. chcialbym zaprojektowac subwoofer w systemie bandpass (bo slyszalem ze sa najlepsze) w programie WINSID, ale chcialbym sie dowiedziec jaki bedzie najlepszy glosnik do tego(oczywiscie wszystko jak najtanszym kosztem. Glosnik w cenie ok 70zł) i jak to zaprojektowac? W winsid, jak zdazylem troszke sie w nim pobawic zauwazylem ze trzeba podac b.wiele parametrow glosnika zeby co kolwiek policzyc a ja ich nie znam :(

Mam pewien głosnik z tuby JENSEN rocket 1000 ale nie wiem czy bedzie dobry. Głosnik ma 25 cm srednicy i wiem o nim tylko tyle co przeczytalem z naklejki na tubie. Głosnik jest czarny a na przodzie ma narysowana amerykanska flage i napis ROCKET JENSEN

oto dane:
    Jensen american company
    Rocket 1000
    360W max, 4ohm, 90dB, 22-200HZ

No i moje pytanie w zwiazku z tym jest takie: CO Dalej? tzn czy ten glosnik bedzie dobry , i jak wpisac parametry i czym zastapic brakujace. Dodam ze chce zbydowac ten subwoofer do fiata CC wiec tez nie moze byc zbyt pokazny....

co o tym sadzicie? o glosniku i o dostepnym miejscu w bagarzniku, no i wogole czy bandpass czy jakis inny system ?

...prosze o wskazowki