Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kondensatory 25000uF/100V - gdzie mozna dostac?

kaszel 29 Jun 2003 00:30 1821 6
    kaszel
    Level 17  
    Witajcie.

Czy wiecie moze gdzie mozna dostac przez siec kondensatory elektrolityczne 25000uF/100V ? Potrzebne mi sa do zasilacza wzmacniacza mocy. Tylko zeby cena byla rozsadna. Jeszcze nigdy nie kupowalem tak pojemnych elektrolitow, a w katalogu elfy widzialem je po 118zl (22mF) czy to normalna cena, zakladajac ze potrzebuje 6 - to troche to wyniesie :(
    zyraf
    Level 26  
    jaka to ma moc ten wzmacniacz? pewnie wiesz ze mozna polaczyc rownolegle kondensatory zeby otrzymac wieksza pojemnosc, mysle ze mniejsze beda tansze i latwiej dostepne niz te wielkie i na takie napiecia.
    kaszel
    Level 17  
    Monoblok 1kW.
    Co do kondensatorow to juz znalazlem 10mF/50V za 12zl/szt. 12 takich zalatwilo by sprawe. Ale te z kolei sa dziwnie tanie ;)
    panterka
    Level 20  
    Jeśli chodzi o kondesatory na 100V to firma DACPOL
    http://www.dacpol.com.pl
    ma szeroką ofertę niewiem jak z cenami bo u nich kondesatorów jeszcze nie zamawiałem ale jak wyślesz a-maila to uprzejmie Ci odpiszą. Ale jak budujesz Giganta to możesz dać kondesatory na napięcie 80V które można kupić w firmie AKKUS mają pojemność 10000uF, łączenie kondesatorów o napięci 50V chyba niewarto szkoda zabawy
    http://www.akkus.com.pl/
    kaszel
    Level 17  
    Dzieki wielkie napisalem do DacPol'u a na Akkusa trafilem po drodze podczas poszukiwan. Niemniej na kondensatorach od nich wyodzi jednak drozej. Jeszcze sie nad tym zastanowie.
    tomaszo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    robisz giganta2000?????????
    kaszel
    Level 17  
    Narazie sobie odpuszczam, zaporowe koszty. Wychodzilo mi jakies 5k pln na koncowke stereo. W tej chwili zdecydowalem sie na jego poprzednika ;)