Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka jest różnica pomiędzy laserem RAE0150 i RAE0152 ?

wood 22 Sie 2006 21:47 3870 8
  • #1 22 Sie 2006 21:47
    wood
    Poziom 13  

Witam ma maly problem. Naprawiam radio mp3 teviona i jest uszkodzony laser z tego co tu przeczytalem jest to cos z grupy RAE . Obejrzalem moj i jest faktycznie cos z typow RAE. Ogladalem strony pooltronica- tu brak foto, cybortecha i tu mieli foto z tym ze zarowno dla lasera RAE0150 jak i dla lasera RAE0152 mieli taki model na zdjeciu w ktorym u goru na tasmie jest malutki 8nozkowy scalaczek ja mam wersje dokladnie wygladajaca tak samo natomiast bez scalaczka tak wiec co mam tak naprawde RAE 0150 czy 0152?? Tez tak sie zastanawiam czy ten z malym scalaczkiem tez by nie pasowal jednak nie wiem scalaczki to w koncu uklady tak wiec moglo by cos nie smigac. Moze ktos naprawial cos podobnego moze wiecej obracal sie wsrod laserow RAE bardzo bym prosil o pomoc bo nie wiem na jaki mam wymienic w tym radyjku.

Dziekuje i pozdrawiam

0 8
  • Pomocny post
    #3 23 Sie 2006 10:38
    robert klimowski
    Poziom 21  

niestety są całkowicie niekompatybilne,nawet inny układ sygnałów we wtyczce

0
  • #4 27 Wrz 2006 19:04
    jumbo8
    Poziom 16  

Obawiam się że 0152Z jest nowszym zamiennikiem 0150Z ! RAE9152Z jest stosowany w nowszych SA-AK i w samochodówce Blaupunkta!

0
  • #5 28 Wrz 2006 09:50
    robert klimowski
    Poziom 21  

nie jest zamiennikiem ,ten ze scalakiem jest zupełnie inny

0
  • #6 03 Maj 2014 13:01
    DamianRTV
    Poziom 27  

Wiem, że temat archiwalny lecz jest to moja jedyna deska ratunku. Jedyny taki temat na forum. Niech zostanie dla potomnych bo informacja jest konkretna.

Czym się tak naprawdę one różnią od siebie. Jedne RAE0152 mają na zdjęciach scalak (8-dip) smd 8 nóżek scalaczek, a jedne nie mają. Jak to odróżnić ?

Niech ktoś napisze który jest który bo nie potrafię tej informacji zdobyć.

Potem ktoś pisze, że coś jest wypukłe i wklęsłe.

Pozdrawiam

0
  • #8 04 Maj 2014 09:39
    DamianRTV
    Poziom 27  

Witaj - ale dużo modeli ;)

No właśnie na różnych stronach jak wpisuję to ten z układzikiem jest RAE0152E a bez układziku jest końcówką Z a jak wchodzę na sklep to mają z końcówką Z i układzik na zdjęciu i jak się tu nie zdenerwować ?

To jak zaznaczę że chcę bez układzika to mi dobry dadzą ? kurcze RAE0155 tez jest bez układzika ;( sam już nie wiem jak tego szukać

0
  Szukaj w 5mln produktów