Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

REWELACJA??? Hertz DSK DCX 690 lepszyNiż JBL 95dB

24 Sie 2006 23:44 10068 10
  • Poziom 19  
    Witam, czy ktos mial doczynienia z w/w modelem glosnikow samochodowych 6x9 cali firmy HErtz? Zastanawia mnie ich skutecznosc :) 95dB:) Oraz zdolnosci obciazeniowe...no i oczywiscie jakosc dzwieku. Membrane basowa maja mniejsza niz odpowiednik JBL...
    Glosniki wystawione na allegro...
  • Poziom 29  
    Mario_Gdynia napisał:
    Witam, czy ktos mial doczynienia z w/w modelem glosnikow samochodowych 6x9 cali firmy HErtz? Zastanawia mnie ich skutecznosc :) 95dB:) Oraz zdolnosci obciazeniowe...no i oczywiscie jakosc dzwieku. Membrane basowa maja mniejsza niz odpowiednik JBL...
    Glosniki wystawione na allegro...

A JBL to dobra firma?? :wink:
  • Poziom 10  
    Też zastanawiam się nad kupnem tych hertzów ale troszke pękam przed tą niespotykaną efektywnością, bo drogie chyba nie są 219 zeta za komplet nowych to chyba całkiem niezła cena.
  • Poziom 10  
    może ktoś da jakąś opinię
  • Poziom 42  
    kiedys polecalem je na forum i uzytkownicy mowia ze graja pieknie czysto i glosno
  • Poziom 10  
    crazy - grają ale pod samym radiem czy pod wzmakiem o mocy min. 50w w rms
  • Poziom 2  
    Witam ! Posiadam takie przetworniki Hetza grają z samego radia faktycznie skuteczność jest bardzo duża przygłuszają przód esk 165. Co do tych elips to bas jest trochę płaski (porównuję tylko do hertz esk 165 ). Przypominam wszystko gra narazie tylko z radia.
  • Poziom 1  
    witam.

Tez jestem zainteresowany tymi glosnikami. Sa rzeczywiscie tanie i maja dobre rekomendacje. Kiedys pytalem sie typa co mial te glosniki w aucie hertz 6x9, to mowil ze mial roznych firm glosniki i jakby teraz mial kupowac to tylko hertza. Po za ty to jeszcze mialem na uwadze monacora, tez podobno sa dobre ale drozsze od hertza.
  • Poziom 42  
    Morfeusz89 napisał:
    crazy - grają ale pod samym radiem czy pod wzmakiem o mocy min. 50w w rms

glosniki byly zasilane wzmakiem 2 kanalowym o mocy okolo 90 rms koles mowil ze totalna masakra do tego zostala ostatnia para tych glosniczkow za 219 zloty na allegro:)
  • Poziom 19  
    Dziekuje za wypowiedzi,troche zaniedbalem watek,ale wypadlo pare spotow, dalszych wyjazdow, pare korkow w Nowym Dworze Gdanskim:)pare problemow w pracy i tak nie mialem czasu zasiasc i odpisac. Wlasnie chyba zalatwilem ,czyli spalilem przednie Jble Gto 6x9 cali w drzwiach:)) wiec szykuje sie kolejny zakup. Coraz bardziej przemawiaja do mnie,te hertze, z tego co czytalem w tym watku z waszych wypowiedzi wynika, iz faktycznie sa glosne,nie pokoi mnie ten "plaski " bas,ktos to tak ujal. Jble to male subwooferki:). Wiec mam dylemacik. Chodzi mi jeszcze o glebokosc montazu,gdyz na dystansach,do szyby pozostaje zaledwie 1.5mm przestrzeni:))
  • Poziom 10  
    Kupiłem te głośniki i grają u mnie pod pioneerem deh-3400r 4x50 i spisują się całkiem nieźle. Środkowe lusterko drży, tak jak oparcia przednich foteli przy głośniejszym słuchaniu czuję dreszcze na plecach, zamontwałem ja w tlną półkę i jak narazie nie narzekam. Raczej polecam...