Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polonez Caro - lampka w bagażniku

warka2119 25 Aug 2006 09:45 1303 6
    warka2119
    Level 19  
    Witam.

W bagażniku w Polonezie jest lampka czy na tą lampke idzie pełne 12v z akumulatora ?

Czy u tych którzy mają Poloneza Caro rocznik 93 czy aby lapmka świeciła muszą być zapalone światła postojowe ?

Pozdrawiam
  • Helpful post
    GALILEO
    Level 18  
    powinna działać tylko przy otwarciu klapy , bo po co ma świecić jak tam masz zamkniete dla pustej przestrzeni :) tak tam idzie 12v
    warka2119
    Level 19  
    no a ja mam tak jak zapale światła tylko wtedy tam idzie napięcie i moge ją włączyć lub wyłączyć a wczoraj sprawdzałem w drugim innym polonezie z tego samego roku i tak samo tylko przy światłach postojowych.

Mam zamiar zrobic tak że tylko przy otwarciu klapy.

mam tak jak załącze tą lampke sa podsufitce tak gdy przy otwartych dzwiach mi sie zapala to jak otworze bagażnik tez sie zapala albo jak odblokuje alarm tez sie zapala a jak otworze drzwi i je zamkne to gaśnie dziwne prawda ?
    GALILEO
    Level 18  
    poprostu masz spięte na ostro ze swiatłami , a nie do włącznika przy drzwiach , proponuje żeby sie nie bawić i nie szukać " odciać " i pociagnać nowe przewody do włacznika przy klapie
    warka2119
    Level 19  
    tak też chciałem zrobić
    bermark57
    Level 12  
    orginalnie jest podłonczona pod postuj
    przez wyłocznik przy tej lampie
    warka2119
    Level 19  
    Czy ja mam oryginalnie podłączone jak zapale światła to mi idzie prąd na lampke w bagażniku ?