Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-1730R Nie włącza sie

Franklin 25 Sie 2006 11:18 1266 5
  • #1 25 Sie 2006 11:18
    Franklin
    Poziom 14  

Witam radio jak w temacie Pioneer DEH-1730R nie wiem co sie z nim stalo dostalem je do naprawy. Z tego co sprawdzilem przyczyna nie jest odwrotne podlaczenie biegunowosci zailania. Po wycignieciu kostki wzmacniacza nic sie nie zmienia. Calkiem mozliwe ze radio spadlo. Prosze o pomoc.
    Pozdrawiam franklin

0 5
  • #2 25 Sie 2006 12:23
    kalimax
    Poziom 17  

Czesc
    Trudno cię wyręczyc od wzięcia miernika w rękę gotowej recepty na tą bolączkę to nie ma. Podłącz zasilanie i sprawdz czy wychodzi z kostki zasilającej na płytę radia, być możde jest uszkodzony jakis element na płycie radia.

POZDR Grzegorz:D

0
  • #3 25 Sie 2006 22:56
    Franklin
    Poziom 14  

No wlasnie podstawowe pomiary juz zrobilem napiecie jest na stabilizatorach i wszystkich kostkach. Podejrzewam uszkodzenie panelu tego radia.

0
  • #4 26 Sie 2006 12:38
    kalimax
    Poziom 17  

Cześć

Jeżeli wstępnie stabilizatory płyte zasilają, to sam jak piszesz pora zaglądnąć i obejrzeć płytę panela, który ma go pobudzic do życia. Mam nawet podobny panel tylko do modelu DEH- 1400 może jakies info ci pomoże. Jakby coś to odezwij sie na GG

POZDR Grzegorz

0
  • #5 03 Mar 2007 19:26
    Franklin
    Poziom 14  

Witam!!!
    Wracam do tematu bo teraz dopiero mam czas pogrzebac w tym radiu. Przelutowalem wszystkie zlacza dalej sie nie wlacza nie ma peknietych elementow diody wszystkie sprawdzone. Ma ktos jakis pomysl??

0
  • #6 13 Mar 2007 09:48
    Franklin
    Poziom 14  

Witam temat nie aktualny gościu twierdził ze radio wcześniej działało ale nie powiedział ze je komuś dawał i niby wróciło do niego jako niedziałające po prostu podmienili samo radio a panel dal ten który był a ciężko to było stwierdzić na pierwszy rzut radio było bez naklejek. Radio to DEH-4700 a panel DEH-1730.

0