Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch ?? - problem z identyfikacją

25 Sie 2006 12:38 2562 4
  • Poziom 9  
    Witam!
    Jest Ci u mnie zmywarka w/w firmy. Maszyna ma cirka 7 wiosen i prócz nazwy firmy żadnych oznaczeń. A przydała by mi się identyfikacja, bo właśnie padło w niej wylewanie wody. Urządzenie jest bardzo proste. W górnej części drzwi znajduje się tylko włącznik zasilania (po prawej stronie) i kołowy programator z trzema nastawami (po lewej stronie). Wdzięczny będę za wszelką pomoc, zarówno w identyfikacji modelu, jak i usunięciu usterki.
    pozdr
    szymon
  • Specjalista AGD
    Tabliczka wypalona jest laserem na górze wewnętrznego poszycia drzwi.
    I według opisu, to ma trochę więcej wiosen :)
  • Poziom 9  
    zayzayer napisał:
    Tabliczka wypalona jest laserem na górze wewnętrznego poszycia drzwi.
    I według opisu, to ma trochę więcej wiosen :)

Tak, już wcześniej doczytałem gdzie szukać identyfikatora. Trochę syfu się w tym miejscu nazbierało i dlatego nic nie widziałem. :oops:
    A więc to piekielne urządzenie to:
    BOSCH SGS 3002/15

Teraz przydała by mi się jakaś serwisówka do tego modelu. Sądzę że padła pompa, albo przynajmniej sie konkretnie przydkała. Bo raz na ileś tam razy zadziała. Ale złośliwość rzeczy martwych jest okrutna, ponieważ ta pompa jest w najbardziej niedostępnym miejscu jakie tylko jest w tej zmywarce.

pozdr
    szymon
  • Poziom 9  
    Dzięki serdecznie o Efendii. Sprzęt rozłożony na czynniki pierwsze. Pompa utetrana jak stado diabłów.
    Wyczyściłem złożyłem i na sucho działa. Właśnie idzie pierwsze zmywanko po operacji. Mam nadzieję że będzie OK.
    pozdr
    szymon