Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zablokowane radio samochodowe mercedes-Benz

25 Sie 2006 13:14 12410 5
  • Poziom 10  
    Witam!

Mam problem z radiem z Mercedesa-Benz. Kolega wymieniał akumulator w samochodzie i odłączył napięcie od radia. Po wymianie akumulatora trzebabyło wpisać kod do radia, ale on go nie znał i radio zablokował.

Czy jest jakiś sposób aby to radio odblokować ?
    Prosze o pomoc i z góry dziękuje!

Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Jedyny pewny sposób to albo jak radio jest legalne próbować u dealera

Lub dać komuś zarobić te parę zł ;)

A jak zna Pan kod to włączyć radio , włączyć stacyjkę i cierpliwie czekać na możliwość wprowadzenia kodu :?: nie wiem jakie to radio
  • Poziom 10  
    Radio jedt legalne, ale wizyta u dealera raczej odpada. Kod mam, tylko nie moge go wprowadzić. Może zna ktoś sposób na odblokowanie tego radia? Nie pomogło ani trzymanie go pod napięciem, ani mrożenie.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Najpierw podaj typ radia ;) aby można pomóc ;) choć jak go mroziłeś w lodówce ;) :!: :!: bardzo mądry sposób :arrow: to już jesteś na najlepszej drodze do kosztowniejszej naprawy :!:

:D No ale cóż jak ktoś ma konia ... a szkoda mu na owies :D

Zapytałbyś konkretnie - podając typ radia to pewnie uzyskałbyś odpowiedź jak wejść w tryb kodu
  • Poziom 10  
    Generalnie nie jestem zwolennikiem takich praktyk jak mrożenie, ale w jednym przypadku to pomogło. Brałem także pod uwage fakt mocniejszego uszkodzenia radia przez skondensowaną pare wodną. Postanowiłem zaryzykować, no ale nie pomogło.

Model podam po poludniu bo teraz jestem w pracy. Myślisz, że da sie to odblokować bez rozkręcania radia?

Dodano po 44 [minuty]:

Oznaczenie radia to TRUCKLINE CC40.
  • Poziom 10  
    Czy naprawde nikt nie wie czy da sie to radio odblokować ?:cry: