Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kluczyk +immobilaiser =Punto 1.1 (zuzycie kluczyka)

Malek 25 Sie 2006 18:28 1924 3
  • #1 25 Sie 2006 18:28
    Malek
    Poziom 21  

Witajcie!
    Temat stary jak fiat, mianowicie wyrobił mi się kluczyk od stacyjki w punciaku, żeby było jeszcze ciekawiej uszko też przerwane. Czytałem posty na ten temat ale potrzebuje jasnej porady co mogę z tym fantem zrobić. Oczywiście moge :
    1. zrobić duplikat kluczyka w zakładzie dorabiania kluczy z immobilajzerem - koszt 130-150zł.
    2. Dokupić w fiacie stacyjkę z dwoma kluczami i kluczem master - 350zł+50robocizna=400zł.
    3. kupić samą wkładkę do stacyjki -110 zł z dwoma kluczami. Tylko ze wtedy inny kluczyk do otwarcia samochodu inny do stacyjki.(pkt.2i3).
    Zastanawiam sie czy inaczej nie mozna tego rozwiązać- moze ktoosten problem przerabiał i ma jakies ciekawe rozwiązanie- pozdrawiam-wszystkie sugestie mile widziane.

• #3 25 Sie 2006 19:10
    Malek
    Poziom 21  

Tez tak myśle.. ale słyszałem ze mozna dorobić kluczyk ale trzeba mieć kluczyk z uchwytem rozbieranym (tzw. surówka) do której wkłada sie wydłubany z niebieskiego kluczyka transponder. - ktos tak robił? Dzis w zakładzie widziałem taki kluczyk - identyczny jak mój klucz matka koloru brązowego.
    Druga sprawa w instrukcji obsługi fiata wyczytałem ze mozna zaprogramować w centralce do 7-miu kluczyków- zastanawiam sie wiec czy mając dorobiony klucz z transponerem wewnatrz niego mozna było by gowprowadzic do centrali..

• #4 10 Gru 2012 15:46
    Hans30
    Poziom 27  

Masz kartę kodową ? Jak tak to możesz.

Dodano po 1 [minuty]:

Jak nie masz Pin kodu to można go wyciągnąć bez problemu z auta tyle że trzeba mieć odpowiedni sprzęt.

Moderowany przez robokop:

Co ta odpowiedź wnosi po 6 latach? 3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME