Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer VSX-415 kontra Koda SG550 + SW550

27 Sie 2006 16:55 1364 1
  • Poziom 15  
    W najbliszym czasie mam zamiar wymienić swoje zasłurzone wykończone altusy 300 na koda sg 550 i subwoofer. http://www.allegro.pl/item121782586_koda_sg_550_sw_550_dostawa_lub_sklep_wroclaw.html
    Na początku myślałem nad stworzeniem sam kina domowego ale mam za mało czasu.
    Czy w tym przedziale cenowym znajde coś lepszego za tą kase. Wiem że to niebędzie chuczało jak altusy ale już mam dość sąsiadów i policji na głowie a wczoraj basowy siadł i muze wymienić membrane i nie wiem gdzie tonsila strona nie odtwiera sie a stx ciekawe ile by sobie krzykneli za taką wymiane pomóżcie. Czy ten subwoofer kody jest aktywny bo mój amplituner ma tylko wyjście na aktywny subwoofer. Albo Może wymieńić te altusy na mniejsze np. przód 140 a tył 75 a subwoofer zrobić coś na stx. np. 32-300-4-sc. A z tym idą znowu koszty. Mam jeszcze do sprzedarzy dvd Surya dvd-4303 oraz odtwarzacz cs sony cdp xe210 ile by można krzyczeć na allegro za te dvd i odtwarzacz. Mam zamiar kupić dvd PIONEER DV-393 lub KORR HYD-9907 DX lub co byś cie doradzili dużo filmów mam z kompa wiec dvd musi czytać dużo formatów.
  • Poziom 15  
    Czy ktoś wogóle ma lub może powiedzieć coś na temat tego zestawu kodasg550 ??