Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica PA 5580B421 migają diodu i nic się nie da zrobić.

28 Sie 2006 09:59 1499 4
  • Poziom 10  
    Amica PA 5580B421.

Mam następujący problem.

Po włączeniu pralki zaczynają mrugać diody.
    Cyklicznie zapalają się dwie kontrolki zielone i za chwilę czerwona. Gasną razem i znów zapalają się dwie zielone i za chwilkę czerwona. Tak na okrągło się to powtarza. Słychać w tym momencie cykanie jakiegoś przekaźnika.
    Stało się tak nagle.
    Co zrobić?

Pozdrawiam

Michał
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 39  
    Informacja mało konkretna ale może być pomocna. Zacznij od czytania instrukcji użytkowania. Domyślam się, że układ nie spełnia któregoś warunku pracy. A więc czy podana woda, zamknięte drzwi, zakończona praca poprzedniego programu itp.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    Być moż że tak jest.

Ale mam pytanko. Woda jest ok. Być może że moja druga połowa coś namięszała, ale twierdzi że nie.

Jeżeli nawet była przerwa w poprzednim praniu, to co teraz zrobić żeby przestały mrógać kontrolki. Ktoś mi powiedział żebym wyłączył na zero programoator. Przytrzymał 15 sekund i po tym czasie włączył na na jedynke lub pietnaskę. Natomiast to nic nie daje.

Teraz słyszę że sończyło się pranie i po nim żona chciała włączyć uszlachetnianie, program nr. 7. Podczas płykania pralka się zatrzymała i zapala się i gaśnie czerwona dioda i dwie zielone.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Michał
  • Poziom 22  
    Wpisz w wyszukiwarkę PA .Dużo już było na temat Amici.
  • Poziom 15  
    Wciśnij "start" na ok. 5s, aż zaświeci się lampka "Gotowa". Jeśli nie pomoże to zresetuj programator. Jak to zrobić, było już omawiane.