Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FAX PANASONIC KX-F600 CIEMNY PAS PO JEDNEJ STRONIE...

28 Sie 2006 15:32 2034 6
  • Poziom 11  
    WITAM MAM PROBLEM W FAX-IE PANASONIC KX-F600. PRZY KOPIOWANIU WYCHODZI KOPIA Z CIEMNYM PASEM PO JEDNEJ STRONIE. WYDAJE MI SIE, ŻE JEST TO WINA STYKÓW ALE NIE JESTEM PEWNY. FAX JEST PO CZYSZCZENIU!!! POMOCY!!!
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Specjalista - kserokopiarki
    sprawdz czy wszystkie segmenty ledów podświetlających dokument się świecą zdarzało sie że trafiały sie tam zimne luty. druga możliwośc że przy czyszczeniu przestawiłeś coś na lustrach lub obiektywie czy przetworniku
  • Poziom 11  
    CZY WYCZYŚCIŁEŚ DOKŁADNIE SKANER- KTÓRY JEST ZA SOCZEWKĄ?????KIEDY TO WYCZYŚCISZ TRZEBA GO DOBRZE WYREGULOWAĆ - CO WYMAGA CIERPLIWOŚCI.
  • Specjalista - kserokopiarki
    krisso za soczewką to jest tylko przetwornik i nie radzę go ruszać no chyba że ktos cierpi na nadmiar wolnego czasu i lubi się bawić w ustawianie go
  • Poziom 12  
    odkręcałeś soczewkę?? albo płytkę z czytnikiem CCD??[/url]
  • Poziom 13  
    Witam sądzę że Krisso czyścił CCD - bo był zabrudzony trochę, jest to do ustawienia ale trzeba naprawdę duuuuużo cierpliwości.
    Pozdrawiam
  • Specjalista - zasilacze komputerowe
    Krisso nie rozumiem Twoich dwóch wypowiedzi:

cytat 1:
    "WITAM MAM PROBLEM W FAX-IE PANASONIC KX-F600. PRZY KOPIOWANIU WYCHODZI KOPIA Z CIEMNYM PASEM PO JEDNEJ STRONIE. WYDAJE MI SIE, ŻE JEST TO WINA STYKÓW ALE NIE JESTEM PEWNY. FAX JEST PO CZYSZCZENIU!!! POMOCY!!!"

cytat 2:
    "CZY WYCZYŚCIŁEŚ DOKŁADNIE SKANER- KTÓRY JEST ZA SOCZEWKĄ?????KIEDY TO WYCZYŚCISZ TRZEBA GO DOBRZE WYREGULOWAĆ - CO WYMAGA CIERPLIWOŚCI."

Pomijając fakt, że zapomniałeś o wyłączeniu Caps Lock'a to obie Twoje wypowiedzi mało się "kleją".

A co do pozostałych opinii to przy źle ustawionej płytce z elementem światłoczułym albo nie ma obrazu w ogóle, albo jest jego część lub nawet połowa.
    Bez oscyloskopu masz marne szanse na właściwe ustawienie.
    Przy soczewce też nie jest wesoło - rozmiar i ostrość. Lepiej nie ruszać.

A co do Twojego problemu...
    Czy oczyściłeś wzorzec bieli?
    Zrób to bo możesz miec ciemny pas po jednej stronie.