Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik temp. zewnętrznej w Corsie B, kod błędu 171

kris.ok 28 Sie 2006 16:48 1896 2
  • #1 28 Sie 2006 16:48
    kris.ok
    Poziom 1  

Mam problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej w mojej Corsie B z 1993 r. Na wewnętrznym wyświetlaczu nie wskazuje mi temperatury, czujnik wyczyściłem ale nie pomogło, przy zerowaniu wyświetlacza pokazuje mi kod błędu 171 ale niestety nie mam pojęcia co on oznacza

0 2
  • #2 28 Sie 2006 18:37
    sensei_lask
    Poziom 9  

mnie w astrze 1.4 95 rok pokazują się kreseczki.. i też nie wiem jaka jest tego przyczyna? może jakiś czujnik nie działa? wie ktoś gdzie on się znajduje?

Dodano po 2 [minuty]:

a w ogóle ten wyświetlaczpokazuje temperature w środku pojazdu czy na zewnatrz?

1
  • #3 28 Sie 2006 18:44
    mario1982
    Poziom 15  

otóż tak w corcie czujnik ten jest umiejscowiony z przodu pod zderzakiem...pisałeś że czyściłeś i pokazuje 171 ten akurat jak by był zepsuty to pokazywał by takie coś ----a jak pokazuje tobie 171 to albo jego rezystancja sie pochrzaniła albo poprostu czyjnik wylądował gdzieś blisko chłodnicy ten układ niema kodów błędów....może na sam początek wypnij kostke z czujnika i napisz co pokazuje jak nic to podmień czyjnik a jak dalej to samo to pozostaje sprawdzić okablowanie, a w corsach lubią śię obruszać styki w wyświetlaczu wtedy pozostaje lutownica i poprawić styki...czekamy na dalsze pytania..................................

0