Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowy miesiąc

gulson 02 Jul 2003 19:36 8576 34
    marian-48
    Level 21  
    Kol. "pcman" wyznam szczerze, że doczytałem tylko do połowy Twój post i jestem zszokowany komplikacją nowego podziału członków forum Elektrody. To jest chyba nasza nowa przywara narodowa - komplikować nawet najprostrze rzeczy.A po drugie to są chyba ludzie którzy kierują tym forum i wydaje mi się że tylko oni mogą wyjść z propozycją ewentualnego dofinansowania działalności "Forum".
    Gorgoroth
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Finansowanie tak, ale tylko dobrowolne :idea: Zadnych nowych podzialow :!: Kiedys wszyscy byli tu rowni a teraz sa rowni i rowniejsi a wy chcecie jeszcze jakies nowe podzialy robic :cry:
    cymbi
    Level 27  
    No właśnie tylko dobrowolnie. Ale kto nie wpłaci kilku złotych aby wspomóc Elektrodę w tak tródne sytułacji.
    In
    Level 15  
    :arrow: pcman Zbyt skomplikowane!
    Istnieją jakieś serwery z grami czy coś podobnego (nie korzystam) ale wiem aby tam istnieć należy zapłacić jakieś 10 zł. I jest to OK bo jak chcesz to proszę !!
    Sądzę że jakieś dobrowolne parę zet na szczytny cel Elektrody to bez sęsu bo jak zawsze jedni dadzą a innym to "zwisa"
    Sądzę że aby mieć dostęp do Forum kture ma problemy finansowe to należy wpłacić na określone kąto określoną sume np 5 zł aby nie wystraszyć "oczszędnych"!!!
    Nie mam pojęcia ile co kosztuje, lecz myśl jakby zmalała z powodu połat liczba uczestników o jakieś 10 % to wszystko.A z zgromadzonej kasy możma by było zrobić niemało
    Pozdrowienia i sądzę że ktoś z WIELKICH na forum odpisze liczę na inicjatora w/w tematu
    GULSONA może oświeci nas malutkich - dzięki.
    gulson
    System Administrator
    zmiany mogą dotyczyć funkcjonowania forum, trwa poważna dyskusja nad częściowym ograniczeniem dostępu do części serwisu (schematów) osób "początkujących". Dopiero po zapoznaniu się z wiedzą oraz zachowaniem taki dostęp byłby udzielany ręcznie. Coś takiego jak napisał pcman, z tymże bez opłat

Ale czy takie zmiany nastąpią nie wiadomo....

Były pogłoski i oficjalne wiadomości, że w lipcu coś ma się wydarzyć i elektrodzie pozostanie parę GB miesięcznie transferu, na szczęście jak narazie wszystko jest dobrze.