Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp 21HT-15S zablokowany. Czy mogę go samodzielnie odblokować?

29 Sie 2006 13:18 2319 3
  • Poziom 2  
    Wiatm,
    jestem wlascicielka telewizora sharp 21HT-15S, i niestety ostatnio cos tam chcialam zmienic i niechcacy zablokowalam telewizor :(
    czy jest szansa na to ze moge go odblokowac osobiscie (szukalam wsrod wszystkich przysiskow pilota, jak rowniez wsrod przyciskow na telewizorze)A co wiecej, okazuje sie, ze powinnam miec klawisz odblokowania na pilocie, ale go tam nie ma [?] Niestety nie udalo mi sie, a nie moge skorzystac z instrukcji, gdyz "gdzies sie zapodziala". Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.
    Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

Przeniesiony z działu (Szukam) Schematu/instrukcji/artykułu. (am)
  • Spec od TV
    Witam
    Proszę opisać jakie są objawy, co widać na ekranie.
    Pilot powinien tak wyglądać, a przycisk blokady oznaczony jest znakiem klucza ( na górze, obok "TV/VIDEO").

Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 41  
    GA1E do takiego schasis szukaj trybu

Dodano po 1 [minuty]:

Z rób tak ,,Wcisnąć dwa skrajne przyciski na klawiaturze lokalnej TV (jest to prawdopodobnie [ fonia- ] i [ P+ ]) i wyłącznikiem sieciowym włączyć TV. Po chwili odbiornik powinien wejść w tryb serwisowy.i wyjdz z trybu /wyłacz wył sieciowym
  • Poziom 2  
    Bardzo dziekuje za pomoc - udalo sie, dzieki wejsciu w tryb serwisowy, gdyz niestety pilot byl "uniwersalny", ale telewizor jest odblokawany. Goraco pozdrawiam