Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio: SONY XR-M500R

link2jack 29 Aug 2006 14:41 2450 0
lampy.pl
    link2jack
    Level 18  
    Mam do sprzedania sprzęt car-audio marki SONY:

· Radio: SONY XR-M500R (2 wyświetlacze – panel obracany)

· Zmieniarka CD: SONY CDX-605 Digital d-bass

· PILOT (Jojstick): SONY RMX - 4S

+niezbędne okablowanie (oryginalne)

Sprzedaję gdyż rodzice zmienili samochód a tam jest radio w desce rozdzielczej na 2 din-y i szkoda żeby taki sprzęcik leżał w szafie

PODAJE KILKA DANYCH NA TEMAT SPRZĘTU (bo wszystkiego jest zbyt dużo)

Na temat RADIA:

MODEL: XR-M500R

ABP - ACTIVE BLACK PANEL OGROMNY WIELOKOLOROWY WYŚWIETLACZ Z ANIMACJAMI.

2 wyświetlacze

Radio ma WBUDOWANY PROCESOR DŹWIĘKU

Jego MOC: 4*50W

STEROWANIE ZMIENIACZEM CD I MD: STEROWANIE ZMIENIARKĄ CD I MD

RADIO: TUNER ABC STEROWANIE RADIOFONIĄ

ROZSZERZONY RDS Z EON BTM NEWS ZAKRESY FAL FM, MW, LW MANUALNE I ELEKTRONICZNE STROJENIE PROGRAMOWANIE 30 STACJI RADIOWYCH STEREO/MONO

ATA - AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZENIE NA RADIO LOCAL,

REG - WYCHWYTYWANIE NAJMOCNIEJSZYCH LOKALNYCH SYGNAŁÓW DANYCH STACJI

STEROWANIE SUBWOOFEREM = TAK

FULL LOGIC D-BASS - CYFROWY, TRÓJSTOPNIOWY SYSTEM PODBICIA BASS

ROZDZIAŁ DŹWIĘKU NA GŁOŚNIKI - BALANCE I FADER (OSOBNO NA PRZÓD, OSOBNO NA TYŁ, LEWO, PRAWO !!!!!)

LOUDNESS SOUND POSITION - ZAPROGRAMOWANE USTAWIENIA MUZYCZNE ROZDZIAŁU MOCY (PRZÓD, TYŁ, PRZÓD KIEROWCA - ITD.)

2 WYJŚCIA AUDIO: NP: NA WZMACNIACZE

Radio posiada 2 małe rysy na wyświetlaczu, (jeżeli nie patrzysz pod światło to ich nie dostrzeżesz!) By nie pojawiły się nowe po miesiącu użytkowana nakleiłem na radio specjalną folie, która ochrania radio przed następnymi rysami i całkowicie zamaskowała te dwie rysy, które już były. Co do ciekawych funkcji to radio posiada opcje ze przy włączaniu świateł w samochodzie wyświetlacz radia przyciemnia się!!

WYŚWIETLACZ STERUJĄCY Z NIEBIESKIM PODŚWIETLENIEM I CZERWONYMI PRZYCISKAMI. Radio posiada funkcje regulacji i sciemniania wyświetlacza, regulacje kontrastu.

Zmieniarka CD Sony CDX-605 Digital d-bass.

Zmieniacz pyt CD o pojemności 10 kompaktów.

Cyfrowy bas dynamiczny ( DDBB ),
    CD-text,
    8-krotny filtr cyfrowy,
    1-bitowy filtr cyfrowy C/A.

Zmieniarka jest używana, ale absolutnie w 100% sprawna. Obudowa jest lekko porysowana z tyłu i od spodu, ale jest to efektem normalnego użytkowania, niemniej po zamontowaniu zarysowania te są praktycznie niewidoczne. W komplecie kabel połączeniowy do zmieniarki o długości 5,5 m.

PILOT (Jojstick) do radia SONY model RMX - 4S

Otóż pilot ma 3 miesiące. Kupiłem go KOMPLETNIE nie używalnego. Mam do niego oryginalną podstawke NIGDY NIE UZYWANĄ!!

Dodam, że nie miałem żadnych problemów z używaniem sprzętu. I naprawdę szkoda mi go sprzedawać bo to 100% cacko. Jestem pewien ze nowy właściciel będzie zadowolony w 101%

Masz pytania, lub chcesz wiecej zdjęć pisz: link2jack(malpa)wp.pl
  • lampy.pl