Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Padnieta zmieniarka - gdzie naprawic ???

13 Lip 2002 01:25 1786 8
  • Poziom 10  
    Witam, mam zmieniarke Pioneera ( CDX-P1220S ) ktora przezyla male zwarcie ( a raczej nieprzezyla), poszlo kilka rzeczy, ogladalo to kilku moich znajomych ktorzy troche siedza w elektronice i wszyscy powiedzieli, ze musze zaniesc ja do jakiegos wiekszego serwisu, jeden z nich polecij mi jakis serwis w wawie na manifectu lipc. 73 - orjetuje sie ktos co to za miejsce i czy oplaca mi sie palic 120 km czy lepiej wybrac sie gdzies indziej ( zlezy mi na kasie ) Z gory dzieki za odp, Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    jeśli ci kolesie któży to cacko oglądali choć trochę się znali na elektronice i doradzili oddaj do serwisu to pewnie w serwisie z ciebie zedrą ....
    -moja rada kupić używaną,lub nową np . na wolumenie w wa-wie.
  • Poziom 22  
    Jezeli chcesz to oddac do naprawy znajomemu to zalatw do tego serwisowke albo chociaz schemat.
  • Poziom 10  
    dzieki za odp, na szczeście udalo mi sie znalesc w sieci schemat tej zmieniarki, gdzie znajduje sie ten serwis Pioneera ? Nie orjetujecie sie gdzie moglbym to zatargac by bardzo nie zdarli ze mnie ???. Aha jesli sie nie myle to chyba poszedl wlasnie ten jeden piecionóżkowy element. Dzieki
  • Poziom 20  
    Czesc !
    Jak juz masz schemat to sie tak szybko nie poddawaj,podeslij go do mnie a moze cos wymysle.
    audsermirek(malpa)poczta.onet.pl
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    jeśli mkasz schemat-to połowa sukcesu możesz razem z kolegami spóbować namierzyć uszkodzenie (jeśli leży ten 5-cio nużkowy element to nich ktoś z elektroników to potwierdzi)
    -jeśli nie znajdziesz go w sklepach wysyłkowych spróbuj zamówić go w serwisie....
    powodzenia (podaj adres strony gdzie zdobyłeś ten schemat przydał by mi się lub wyślij rafalparzyszek(malpa)friko4.onet.pl )
  • Poziom 32  
    połowe takich przypadków da się wskrzesić , pytasz gdzie naprawic ,a skad jesteś ?