Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool Awt 2056-500, noooo... mercedesy to to nie są.

29 Sie 2006 19:36 3578 12
  • Specjalista AGD
    Pralka pobiera wodę w nieskończoność, ale tylko na ostatnim płukaniu, zarówno na programach "żółtych" jak i "niebieskich". Kiedyś działo się tak sporadycznie teraz przy każdym praniu. Jakieś sugestie ? Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Mistrzu, od wczoraj nic nie robię tylko czyszczę i wymieniam wężyki, jak wezmę poranną kąpiel to nie jestem taki czysty jak ten układ hydrostatu. Fakt, zasyfiały był jak pieron, ale takie rzeczy nie "pierwszyzna". Zdziwiłem się dopiero przy ostatnim płukaniu. Hydrostat ma dwa poziomy i "przelew" i wyrażnie słychać dwa pyknięcia a ta "cholera" nie reguje. Przekręcę pokrętło dalej, przestaje pobierać i płucze. Pozdrawiam.
  • Moderator Elektrotechnika
    Witam
    Sprawdż czy styki przełącza.
  • Specjalista AGD
    Nie miałem dziś za dużo czasu bo się "zakopałem" w importowanym, ciut używanym za zachodnią granicą siemensiku, w czwartek będę miał taki hydrostat i poprostu zamienię. Na programator to się ludzie nie "szarpną", chociaż nie sądzę by był uszkodzony. A szkoda bo mi na półce zalega :| :D.
  • Poziom 31  
    To właśnie programator jest uszkodzony!
    Te pralki dobierają wodę do drugiego poziomu na czas! Czasowe dobieranie jest załączane osobnym stykiem krzywki wolnej i powinno trwać 1,5 minuty! Jeśli programator ma wydłużone skoki to daje właśnie takie objawy! Do sprawdzenia programator -po ustawieniu na ostatnie płukanie po programie Bawełna programator powinien przeskoczyć po upływie 1,5 minuty po przełączeniu hydrostatu i wyłączyć czasowe dobieranie.
  • Specjalista AGD
    No.... to się nie popisałem :oops: . Sprawdzę tak czy inaczej w czwartek. Jakby nie chcieli nowego programatora da się to "zregenerować" ? Pozdrawiam.
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    A jakiej firmy programator tam "siedzi"?
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Noooo... :roll:
    Chyba Eaton EC :D
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    PS 663S BIO napisał:
    Noooo... :roll:
    Chyba Eaton EC :D

Jeśli tak, to ja bym się za część mechaniczną tego programatora nie brał ;)
  • Specjalista AGD
    Oczywiście że PS 663S BIO ma rację, eaton ec. W czwartek dam znać co się "nadziało". Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista AGD
    Programatorek wymieniony, praleczka śmiga, tylko jak długo ten "niemercedes" pociągnie ? Pozdrawiam i zamykam temacik.