Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcji do Euroset 815 s w języku polskim poszukuję

samosiek 30 Sie 2006 23:25 5223 5
  • #1 30 Sie 2006 23:25
    samosiek
    Poziom 10  

Bardzo proszę o pomoc.
    Szukałem w necie, poprzez google i na forum elektroda.pl, polskiej instrukcji do telefonu siemens Euroset 815 s, ale niestety nie udało mi się odnaleść, a jest mi bardzo potrzebna - w języku polskim. Bo nie wiem jak można w pełni z niego korzystać i odpowiednio programować.

Za realną pomoc z góry dziękuję.

0 5
  • #2 31 Sie 2006 01:09
    W.Wojtek
    Specjalista od telefonów

NIe ma takiej instrukcji.
    W niemieckiej obrazki sa po polsku. No i sa słowniki.
    WW

0
  • #3 31 Sie 2006 13:41
    samosiek
    Poziom 10  

Eh... Wojtek - dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że przeszukałeś, że znasz zawartość działu z instrukcjami na elektroda.pl i na tej podstawie stwierdzasz, że poszukiwana przeze mnie instrukcja w języku polskim tutaj nie istnieje.

Hmm... tak swoją drogą to skandal, że te aparaty telefoniczne są dopuszczone do sprzedaży w Polsce - a instrukcja w języku polskim nie istnieje.
    Widać z tego, że sami Polacy nie szanują się, a szkoda...

p.s. Mimo twojej negatywnej odpowiedzi, mam jednak nadzieję, że są tacy Polacy, którzy -w odróżnieniu ode mnie- znają też język niemiecki i posiadają prawidłowo przetłumaczoną na język polski, instrukcję obsługi do Euroset 815 s, albo ktoś z użytkowników takiego aparatu tel. mógłby mi przesłać zeskanowaną treść instrukcji, w języku polskim, dołączanej do sprzedawanych w sklepach /ja mam go pożyczonego, bez instrukcji, która gdzieś się zapodziała, a chcę ją mieć, żeby zdecydować czy odkupić go, czy kupić jakiś inny model. -Trudno raczej oceniać aparat, którego wszystkich właściwości użytkowych nie można poznać/.
    Pozostaje mi nadzieja, że ktoś ze szczęśliwych posiadaczy tego aparatu i instrukcji do niego mi pomoże, przekazując poszukiwaną informację tutaj lub w formie wiadomości wewnętrznej /ikona przycisku 'pw' poniżej/, na mój profil... :|:idea::D

pozdrawiam

1
  • Pomocny post
    #4 31 Sie 2006 22:54
    W.Wojtek
    Specjalista od telefonów

O ile mi wiadomo nie były dopuszczone do oficjalnej sprzedaży w polsce, jedynie z importu prywatnego i giełd.
    Tak że instrukcji po polsku po prostu nie ma. (chyba że się mylę..chciałbym.)
    Poza tym to dośc stary medel-ok 8 lat..
    Są podobne modele euroset 2005 i 2015 i tu sa manuale -po polsku,na elektrodzie.
    A z netu masz po rosyjsku...

0
  • Pomocny post
    #5 01 Wrz 2006 15:22
    Mariusz_N
    Poziom 18  

Cytat:
    Tak że instrukcji po polsku po prostu nie ma. (chyba że się mylę..chciałbym.)

W.Wojtek no to się mylisz, bo takowa instrukcja w języku PL była :)

samosiek
    podaj e-mail'a to ci wyślę skana 600x600
    plik 1,3M RAR

Pozdrawiam
    Mariusz N.

0
  • #6 14 Lut 2007 19:37
    samosiek
    Poziom 10  

Dziękuję za wszystkie Wasze odpowiedzi. Pomogły mi one w moich poszukiwaniach. Niestety dotąd nie udało mi się dotrzeć do polskiej wersji tej instrukcji. Ale jednak przynajmniej pewne informacje -dzięki Waszej pomocy i poszukiwaniu w necie za pomocą wyszukiwarek- udało się mi zdobyć, z obcojęzycznych wersji tłumaczenia (w jęz. rosyjskim i niemieckim). Wiem przynajmniej w jaki sposób reguluje się głośność dzwonka i częstotliwość tonu dzwonienia oraz częściowo jak zapisuje się numery w pamięci szybkiego wybierania w tym aparacie.

Przepraszam, że dość długi czas nie odpowiadałem. -To dlatego, że nie mam wystarczającego doświadczenia w korzystaniu z forów.

Dziękuję za pomoc Wojtkowi, i Mariuszowu za chęć przesłania mi instrukcji polskiej, e-mailem. Nie chciałbym podawać e-maila do siebie na ogólnym, ale będę wdzięczny za kontakt przez PW. Może mnie uda się w ten sposób skontaktować z Tobą.

Pozdrawiam. :) ... i apetyczne lody w podzięce ode mnie :sm3: :icecream: :icecream: :bye:

Dodano po 38 [minuty]:

P.s. Wysłałem do Mariusza N. wiadomość e-mailową jak i PW. Mam nadzieję, że mi odpowie drogą e-mailową.

Zgodnie z sugestią moderatora forum, zamykam ten temat. :infinity: :bye:

1