Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel omega interfejs ECU i LPG

30 Sie 2006 23:32 2791 3
  • Poziom 12  
    Witam, kupiłem na allegro interfejsy do gazu i ECU

Do gazu nie mogę znależć softu (jedyny landi który znalazłem na forum nie działa ) instalacja landi renzo a/1 V05 - może ktoś ma coś co pójdzie z moim interfejsem... najlepiej pod xp bo mam coś pod dos ale mi nie chodzi....

Opel tech 2 nie dzial z moim ECU - tzn - czyta z interfejsem poduszki powietrzne itp ale nie rusza silnika... co prawda opel tech2 jest od roku 97 ale moze ktos wie co zrobic aby nawiazal komunikacje z simtec 56 ? bo z vectra b z 97 chodzi jak nalezy z z omega b z 95 i w dol silnika nie rusza.....

Za pomoc wykupię punkty czy cuś :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    W roli ścisłości Tech 2 nie ma problemu z OPLEM, tego Simteca rusza choćby KTS.

Najlepiej zwróć sie o pomoc do osoby od której zakupiłeś sprzęt, jeśli dobrze poszukasz to na elektrodzie znajdziesz to co Ci potrzebne.
  • Poziom 12  
    Interfejs, który kupiłem to http://www.allegro.pl/item121255757_interfejs_do_opel_97_2004_bmw_87_2004_vag_92_2004.html
    czy może zadziałać on z moim autem tylko na innym oprogramowaniu?

Sprzedawca, troszkę się nie orientuje i zaleca mi wymianę na Euroscan.... tyle, że jest on pod dos i na com-y... co trochę mi sprawę komplikuje, gdyż mam laptopa bez com .... i wolałbym coś działającego pod DOS...
  • Użytkownik usunął konto