Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

POMOCY!!! Jak podłączyć autoalarm SEO Dolphin ???

domiel 31 Aug 2006 01:54 2034 2
    domiel
    Level 10  
    Witam

Bardzo proszę o pomoc.

Zakupiłem autoalarm SEO Dolphin i chce go zamontowac w Hondzie Accord 1993r 2.0

Mam kilka pytan
    1. Syrenka ktora kupilem ma 4 przewody: czerw,czarny,i 2 brązowe - po co te 2 brązowe???Syrenke mam taką:
    http://www.amt-alarmy.pl/sklep/product_info.php?cPath=31_6&products_id=376
    2. To jak mam podłączyć ten alarm do centrala??Auto posiada swój centralny zamek na kluczyk lub pilota na podczerwień.
    3. Nie wiem o co chodzi ,bo na schemacie tego alarmu mam napisane żeby rozciąć przewód (Blokada max 15A 12V) -do czego to jest???
    http://www.elsmed.pl/instrukcje/autoalarmy/se...918fc4a1#search=%22Seo%20Dolphin%20schemat%22
    4. I ostatnie to jak rozwiązac problem z samodomykaniem szyb??? - mam również tą funkcję gdy przekręcam kluczyk w drzwiach od kierowcy i dluzej przytrzymam....

W sumie instalowalem juz ze 2-3 alarmy w poprzednich autach ale przyznam ze tamte nie mialy takich funkcji...jak np domykanie szyb

Bardzo proszę o jakieś wskazówki albo schematy będe wdzięczny

Mój mail to : domiel(malpa)interia.pl
    rysiu666
    Level 19  
    Witam
    Co do punktu
    1 Minus do masy plus do wyzwalania z alarmu.Reszty nie podłaczasz.
    2 Sterowany minusem gdzieś przy drzwiach kierowcy.
    3 To jest np blokada zapłonu maxymalny prąd jaki możesz puścic przez ten przekaźnik to 15A.
    4 Nie pamietam przewodu ale poszukaj na drzwiach tam tez bedzie miał sterowanie zamkiem jak podasz tam impuls masy lub plusa podłaczasz do wyjscia centralnego i musisz zaprogramowac alarm funkcja komfort.

Co to były za auta w których montowałes alarmy?Bo pytania zadajesz jakbys w zyciu nie montował alarmu np punkt3:)
    domiel
    Level 10  
    Witam!

Po lekkich zgrzytach ale w końcu udalo sie, założyłem ten alarmek.
    Super sprawka ,działa jak ta lala. SEO daje rade, polecam gorąco.

Dziękuje za pomoc, pozdrawiam