Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DVD Samsung P365 aktualizacja oprogramowania ?

laic 31 Aug 2006 11:27 1524 1
    laic
    Level 10  
    mam dvd samsung P365 i rzekomo miał cztac pliki txt z polskimi znakami, ale niestety tak nie jest .Zgłosiłem to do samsunga ii oni mi napisali ze polskie znaki sa widoczne gdy "DVD -P365 czyta napisy txt z polskimi czcionkami. Programy pozwalające na renderowanie napisów posiadają szereg rodzajów napisów txt. Obsługiwane przez powyższy odtwarzacz to przede wszystkim formaty : microdvd albo tmplayer . " i powiedzcie mi o co chodzi ??? bo ja nie kumam
    michalk2
    Level 18  
    Piszącemu to dość skomplikowane wyjaśnienie chodzi o to, że różne programy mogą zapisywać napisy w plikach tekstowych niejako w różnych standardach - jeśli dobrze to zrozumiałem.

Nie miałem dawno tego dvd w swoich rękach ale w praktyce nie spotkałem się żeby nie odczytywało napisów z pliku txt.
    Nie pamiętam czy w tm modelu jest waże to aby nazwa pliku z filmem była identyczna jak nazwa pliku z napisami (różne rozszerzenia rzecz jasna).

Wg danych producenta powinno odczytywać pliki z anpisami w formacie txt. Niewykluczone, że Twój dtwarzacz wymaga aktualizacji oprogramowania.