Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy można wywalić alarm i zostawić tylko centralny zamek?

01 Lip 2003 19:33 2407 6
  • Poziom 12  
    Witam
    Jest to autoalarm FOX F900 T/2 razem z centralnym zamkiem

1. Czy możliwe jest aby wywalić ten alarm z wszystkimi tymi czujnikami, syreną itd. i zostawić tylko sterowany pilotem centralny zamek?
    2. Czy jeśli centralny jest otwierany z pilota, to czy nie można zrobić tak żeby działał również poprzez przekręcenie kluczyka w zamku?

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    nie rozumiem punktu 1 :roll:
    To nie wystarczy ten pilot, którym teraz otwieram samochód?
  • Poziom 17  
    Nie, gdyz pilot jest do alarmu, a centralka to osobny sterownik, ktory podpinany jest pod ten wlasnie alarm. Jak wywalisz alarm, to pilot stanie sie bezuzyteczny, a zamykac i otwierac bedziesz mogl kluczykiem, ale jezeli w drzwiach kierowcy jest silownik master i masz odpowiednia centralke zamka. Dlatego mozna dokupic sterowanie centralki z pilota, ale to koszt nieoplacalny.

P.S. Po co wywalasz alarm????? Chcesz, zeby Ci rombneli samochod? 8O 8O :D :D
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Prościej jest chyba walić tylko przekaźniki wykonawcze alarmu (EZ, pompka, rozrusznik, etc) a alarm z czujnikami pozostawić. Wtedy starym pilotem otwierasz centralzamki.
  • Poziom 23  
    jak sie można domyśleć, bo zbyt wiele nie piszesz, masz jakieś problemy albo z odpalaniem fury, albo że wyje bez powodów,stąd pewnie chcesz go zubożyć, generalnie to możesz powycinać prawie wszystko, zostawiając tylko zasilania i sterowanie zamkami,
    jeżeli masz samouzbrojenie to bedzie ci sie zamykał po ok. 30 sek jak go otworzysz,
  • Poziom 12  
    Dziękuję za podpowiedzi
    Alarm chcę wywalić, bo po pierwsze faktycznie wyje bez powodu, po drugie Citroenów nie kradną :) Myślałem tylko że to jest prostsze do zrobienia. Niemniej jednak spróbuję powywalać trochę rzeczy, może coś mi wyjdzie.
    Pozdrawiam