Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Obsługa radia samochodowego Grundig 4000 RDS

31 Sie 2006 16:21 2642 7
  • Poziom 2  
    Mam następujący problem: kupiłem używany samochód radiomagnetofonem Grundig 4000 RDS, ale niestety nie umiem go obsługiwać. Chodzi o szukanie, kasowanie i zapamiętywanie stacji radiowych (mam zapełnioną pamięć niemieckimi stacjami bo to sprowadzony samochód). Czy nie wie ktoś gdzie mogę znaleźć instrukcję do tego radia? Z góry dzięki.
  • Poziom 43  
    Z instrukcją będzie kłopot ale obsługa jest prostsza niż komputera PC. ;) Stacje wyszukujesz klawiszami ">" i "<" a zapamiętujesz przytrzymaniem klawisza pod ktorym ma byc zapamiętana. DX to odbiór słabszych stacji, a klawiszem U przełączasz banki pamięci UI, UII, UIII.

SławeK
    PS W tym dziale nie pytamy o instrukcje obsługi.
  • Poziom 43  
    Fakt, pomyliłem z Soundem4000, tutaj są magiczne gałki, obracając je i przyciskając wywołuje się funkcje. Trudno to opisać nie mając radia przed nosem. W sumie trochę pokręcona obsługa ale można ją rozpracować znając inne radia i wiedząc że stacji się nie kasuje a jedynie zapisuje nową pod tym samym numerem.

SławeK
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Oj, pokręcona to ona jest faktycznie, ale mam do EC4000 RDS instrukcję obsługi ( po GB i D ) jak by co to służę - z tym, że nie wiemy do jakiego modelu potrzebuje autor postu.
    PS.
    Może niech ten temat tu zostanie - przynajmniej do wyjaśnienia o jaki model chodzi.
  • Poziom 2  
    Dzięki marck1 to ten model, ale nie mogę tego ściągnąć. Jak klikam ściąga mi się plik "EC4000 RDS.pdf", w którym jest tylko 1 strona (zdjęcie tego radia). Czy mógłbyś podać link do reszty indtrukcji??
  • Pomocny post
    Specjalista od sprzętów RTV
    W tym pliku "ściąga" Ci się jedna strona, bo więcej tam nie ma - instrukcję obsługi po GB masz na pw.
    PS.
    Skoro już się wyjaśniło o jaki model chodzi - myśle że można przenieść do odpowiedniego działu.
  • Poziom 2  
    dzieki za pomoc