Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet "kablówka" + sygnał TV

01 Wrz 2006 18:18 948 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam zapytanie, problem do rozwiazania.
    Posiadam polaczenie internetowe w popularnej "kablowce". Gniazdo multimedialne, z ktorego idzie kabel inetrnetowy do karty sieciowej ma trzy wyjscia. Sygnal dla wszsytkich jest ten sam, czyli co by nie robic i gdzie nie podalaczyc to internet i TV dzialaja bez problemu. problem wynika z tego, ze wszysktie trzy wyjscie sa sajete tj. dwa wychodza do 2 telewizorów a z jednego idze internet. w pomieszczeniu, w ktorym umieszczony jest komputer chcem posatwic telewizor i podlaczyc Telewizje Kablowa. Czy jest mozliwosc poadzialu 'tego' sygnalu internetowego w taki sposob aby rodzieli go na dwa czyli i na internet i na telewizje kablowa bez ograniczenia przepustowosci łacza?
    Nie wiem czy to co napiosalem jest dosc zrozumiale ale prosze o jakies info, w miare bede tłumaczyl o co mi chodzi.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Jak "panowie z kablówki" podłączali mi internet to powiedzieli,że przewód do modemu musi być podłączony w pierwszy rozgałęźnik (spliter),więc nie bardzo możesz go jeszcze raz rozgałęziać.Rozgałęź drugi przewód od któregoś telewizora.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Z przepustowością łącza to nie ma to nic wpólnego , a z kabla który idzie do modemu nie radzę .Możesz zamontować po jednym z wyjść na telewizor rozgałężnik i pociągnąć kabel do następnego telewizora.
  • Poziom 2  
    No dobra, zostawie przewod od neta w spokoju, nie ma co potem nerwów psuc :wink:. Dzieki za informacje