Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SGH E720. Nie wyświetla animacji ładowania.

domex32 01 Wrz 2006 22:19 1407 4
  • #1 01 Wrz 2006 22:19
    domex32
    Moderator Samochody

Witam mam Samsunga jak w temacie. Mam pytanie czy to normalne ze jak podłacze ładowarke na wyłączonym telefonie to nie wyswietla zadnej animacji o ładowni baterii?? jak jest włączony to tez nie ma animacji ładującej się baterii tylko przybywaja po jakims czasie kreski... Czy to tak ma byc?

I jeszcze mam pytanie. czy mógł by mi ktos opisac dokładnie jak sie instaluje jave w tym fonie?? bo za chiny nie moge dojsc do tego... Dodam ze instaluje z kabla USB

0 4
  • MagBoss
  • Pomocny post
    #2 01 Wrz 2006 22:52
    kojot3.0
    Poziom 19  

To nie jest normalne ż e nie pokazuje łądowania. Przyczyn może być wiele. Zobacz czy nie był po zawilgoceniu, ale jeśli kombinowałeś coś z javą to znaczy z e grzebałeś w sofcie, a jeśli grzebałeś w sofcie to może być to usterka softowa :)

0
  • #3 01 Wrz 2006 23:04
    domex32
    Moderator Samochody

Telefon nie był zamoczony. A javy nie potrafie wgrac bo nie działa kod aby aktywowac menu java. Dlaczego ikona sie nie wyswietla a telefon sie normalnie laduje... ?? Czy to ze nie wyswietla moze byc winą złego typu baterii??

0
  • #4 28 Wrz 2006 15:15
    hlw
    Poziom 12  

A czy masz oryginalną ładowarkę ? Bo u mnie sytuacja jest podobna z tym że właśnie mam nieoryginalną ładowarke

0
  • Pomocny post
    #5 28 Wrz 2006 15:22
    ckcamell
    Poziom 13  

W samsungu E720 jest tak:
    Jak masz ogyginalną ładowarke to jak podepniesz ją pod telefon to na wtyczce ładowarki zapali się czerwona dioda i telefon nie sygnalizuje ładowania jak pozostałe samsungi - gdy się telefon naładuje to pokaże 3 kreski na baterii i dioda zmieni kolor na zielony.To sygnalizuje że bateria się naładowała.
    Jak nie masz oryg. ładowarki to czekasz aż telefon pokaże pełną baterie.

Pozd,

0