Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik 6 kanałowy na pilota RC5

aregg 02 Wrz 2006 09:49 2577 4
  • #1 02 Wrz 2006 09:49
    aregg
    Poziom 9  

Witam,
    szukam sterownika 6 kanałowego sterowanego pilotem (rc5 lub każdym innym dowolnym ) i mikrostykami.
    Zasada działania taka: każdy kanał można włączać przez naciśnięcie raz danego klawisza a wyłaczać przez drugie naciśnięcie. Np naciśnięcie "1" powoduje załączenie kanału"1" a ponowne jego rozłączenie. Każdy z kanałów musi mieć możliwość niezależnego włącznia i wyłączania np. można włączyć wszystkie kanały naraz lub tylko np 2,3,6. sterownik miałby pracować z przekaźnikami 6 lub 12V.
    Całość ma pracować jako sterownik oświetlenia punktowego w domu.
    Może ktoś z Was potrafi zaprojektować taki schemacik lub wiecie gdzie znaleźć to w necie.
    Pozdrawiam
    aregg

0 4
  • Pomocny post
    #2 02 Wrz 2006 13:43
    robertjj
    Poziom 10  

witam w EDW jest bardzo ciekawy sterownik swiateł razem z regulacją świecenia 4 kanały piaty włącz wyłacz dokładnire w WDW 3/2003 masz tam wszystko płytki i program , Widziałem tez taki sterownik RC5 w EP osmiokanałowy dokladnie takiego jaki szukasz.

Dodano po 3 [minuty]:

8- kanałowy przełącznik RC5/SIRC EP 4/2005 kit AVT 390

0
  • #3 26 Maj 2007 01:51
    mailwash
    Poziom 9  

To już dość stary temat ale chciałem zadać pytanie odnośnie tego kitu avt 390. Czy można znaleźć gdzieś do niego program źródłowy? Do wszystkich pozostałych kitów z tego numeru są programy a do tego nie ma (chodzi mi o internet). Przy artykule widniał znaczek, że dodatkowe materiały można znaleźć na stronie ep.com.pl ale niestety nie ma:/

0
  • #4 26 Maj 2007 08:24
    Gienek
    Poziom 35  

Nigdzie nie zamieszczono programu źródłowego. W internecie można znaleźć tylko PCB. Do tego kitu dostępny jest jedynie zaprogramowany procesor.

0
  • #5 31 Maj 2007 13:27
    robertjj
    Poziom 10  

musze poszukac gdziec mam wsad do tego kitu AVT 390 na pic 628 lecz sterowanie jest tylko na poczerwien

0