Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak nagrać gre do PSX-a z pliku ISO

03 Wrz 2006 16:03 4145 2
  • Poziom 11  
    i pytanie nie dotyczy jakiego programu uzyć bo to wiem, zreszta próbowalem roznych. Kiedy zapuszczam ten plik ISO do napedu wirtualnego np. w alcohol 120% tworzy on sobie dwa pliki obrazu, mds oraz mdf. Pozniej nagrywam z tych plikow płyte w/w programem (oczywsicie uzywajac profilu playstation) i wszystko jest ok, płyta sie niby nagra ale nie widac na niej zadnych plików-tak jakby byla zupełnie pusta , oczywiscie na psx-ie tez nic nie działa, zniszczyłem juz 10 płyt próbujac róznych opcji . Dodam tylko ze kiedy kopiowałem inne gry na psx z płyt oryginalnych wszystko było ok (robione przeciez w niemal identyczny sposób tez z mds/mdf) i chodzi bez problemu. Wypalałem tez inna grę sciagnieta z netu jako obraz ccd i wszystko smiga natomiast ta gra z pliku ISO za cholere nie chce sie dobrze nagrac (tzn nagrywa sie ale pusto).
    Wie ktos o co moze chodzic?

pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Witam,

może to po prostu plik - fake? (pusty w środku, czasem tak się trafia przy pobieraniu z net-u).

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    rumi napisał:
    Witam,

może to po prostu plik - fake? (pusty w środku, czasem tak się trafia przy pobieraniu z net-u).

Pozdrawiam

hmmm, no niewiem wlasnie czy było by to mozliwe skoro po wypakowaniu z iso plik mdf z alcohola pokazuje wielkosc 836MB (wiem ze to dziwnie duzo ale podczas wypalania nero lub 120% nagrywają go jako 700MB i nic nie wrzeszczy ze sie nie zmiesci na plycie). Sciagałem z netu ta gre z dwa razy, w pierwszym przypadku jako plik iso a w drugim jako rar i efekt w obu przypadkach jest dokładnie taki sam. Czy jest mozliwe zeby mimo nagrania 700MB na plyte byla ona bez danych? Kiedy wchodze podgladem w te pliki do nagrania (iso lub mdf) to nie sa one puste wiec dane raczej są

pozdr.