Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Golf III 94r. prod. - gdzie tam jest antena od radia???

pierooo 03 Sep 2006 21:07 7794 14
    pierooo
    Level 16  
    Czy wie ktoś w którym miejscu jest antena od radia w Golfie III??? bo z zewnątrz jej nie widać nigdzie, a po kablu nie dojde bo musiałbym deske rozbierać, heh..... radio gra tylko w którym miejscu jest ona zamontowana czy ktoś mi powie?
    pozdrawiam
    baraka
    Level 18  
    witam
    ja mam vento z tego roku a antena jest w tylnej szybie, poziome to ogrzewanie , a 2 pionowe takie "przewodziki" po jednej i po drugiej stronie szyby to antena
    pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    pierooo
    Level 16  
    elektrit to miał być żart?
    camel09
    Level 19  
    były takie modele gdzie w błotniku była zaślepka pod antenę. ale w większości to tylna szyba z małym wzmacniaczem. trochę te klipsy przy wtyczce odpadały. a jaki jest problem?
    camel09
    Level 19  
    tak szyba jest w tylnej klapie. :D
    gumiś_rzesz
    Level 25  
    A przypadkiem nie powinna być na dachu?? ja ją tam mam.
    User removed account
    User removed account  
    baraka
    Level 18  
    jorge83 wrote:
    pierooo to nie żart ,anteny były tam montowane na lewym błotniku, jeśli nie ma tam zaślepki to może miałeś wymieniany błotnik a tak w ogule to w czym problem, antena nie kosztuje dużo możesz ją zamontować jaką chcesz i gdzie chcesz pozdrawiam

witam

po co ma kolega kupować antenę jak antena jest w tylnej szybie , a co do zaślepek w błotnikach to nie wiem o co ci chodziło , ja mam vento , błotnik niewymieniany , antena w tylnej szybie i żadnej zaślepki nie mam
    pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    marac
    Level 20  
    Zgadzam się z tobą norbert.s. i dorzucę że nie spotkałem się z tylną szybą z anteną w golfie 3 więc ta teoria odpada.
    contradanza
    Level 2  
    U mnie jest w przednim lewym błotniku (94 Variant). Ale podczepie się do tematu - jak się do niej dobrać bo mam elektryczną i się złamała?
    User removed account
    User removed account  
    Daro1003
    Level 20  
    Witam Ja mam taki problem z anteną

Zakupiłem antenę pół-automatyczną do golf 3 i chciałbym sobie ja tak podpiąć żeby podczas zamykania wraz z szybami zsuwała sie antena i wielkiego problemu w tym nie widzę ponieważ podciągam impuls z centralki od zamykania i antena sie zsuwa problem polega na tym ze impuls ten jest za długi i silnik w antenie pracuje jeszcze długo po jej zsunięciu.
    Pytanie moje polega na tym jak podłączyć lub przez jaki układ ażeby ten impuls dla samej anteny skrócić. Proszę o pomoc